IBA U NÁS! Väčší 1i byt v Tvrdošíne – Sídlisko Medvedzie

Reality Tvrdošín

1 izbový byt | Medvedzie | 47 m²

Vďaka svojej dispozícii ponúka jednoduchú možnosť prerobenia na plnohodnotný 2-izbový byt – ide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Tvrdošín

93,990 € 2000 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj tradičná zrekonštruovaná chalupa - Čadca Raková

Reality Raková

Rodinný dom | Korcháň | 60 m²

Tradičná kompletne zrekonštruovaná drevenica v tichej lokalite obce Raková (Korcháň) s nádherný

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Raková

188,999 € 3150 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 1460 m² v obci Mošovce

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | Dolný dvor | 1,460 m²

Na predaj je stavebný pozemok o výmere cca. 1460 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

90,500 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Byt s benefitmi domu, 4i, terasa a pozemok 450m2

Reality Považská Bystrica

4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²

🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

299,900 € 1530 €/m²

IBA U NÁS! Stavebný pozemok v obci Čierne pri Čadci - 640m²

Reality Čierne

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čierne pri Čadci | 640 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Čierne pri Čadci. Rozloha pozemku je 640 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čierne

36,990 € 58 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Rodinný dom na predaj v obci Rudinská, KNM, 494m2

Reality Rudinská

Rodinný dom | Rudinská | 95 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 2015 v pokojnej obci Rudinská. Zastavaná

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rudinská

229,999 € 2421 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebné pozemky Nové Košariská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rekreačný pozemok | Nové Košariská | 530 m²

🏡EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj 3x stavebný pozemok v obľúbenej a pokojnej lokalite Nové Košari

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

180 €/m2 180 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj útulná chalupa v obci Lubina 958m2

Reality Bratislava-Ružinov

Vidiecky dom | . | 150 m²

🌿 Útulná chalupa, vidiecky dom na polosamote pod Javorinou – Lubina, Podkozince (Miškech salaš)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

137,499 € 917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj záhradná chatka so záhradou, 711 m2,Nemšová-Ľuborča

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

132,900 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4-izbový RD,480m2,Horenická Hôrka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Púchovská | 120 m²

🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

258,900 € 2158 €/m²

NA PREDAJ 5i rodinný dom v Maďarskej obci Lével, 17min do BA

Reality Levél

Rodinný dom | Maďarsko | Levél | Ag utca

🌟 VÁŠ SÚKROMNÝ RAJ: MODERNÝ ŽIVOT A RELAX LEN 17 MINÚT OD BRATISLAVY 🏎️💨 Hľadáte pre svoju rodi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levél

329,000 € 1808 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 5-izbový rodinný dom v Kalinkove, Senec

Reality Kalinkovo

Rodinný dom | Pri Jazere | 100 m²

Vymeňte hluk mesta za šum jazera a spev vtákov! 🌊🐦 Predstavte si ráno, kde vás nebudia autá, a

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kalinkovo

368,990 € 3690 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom, Trenčianská Turná

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | . | 110 m²

🏡 *Exkluzívny 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej* – *komfort, dizajn a technológie na jedn

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

459,900 € 4181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i štýlový byt v centre Čadce, 202m2

Reality Čadca

3 izbový byt | Matičné námestie | 202 m²

🔥 *NA PREDAJ – LUXUSNÝ 3izbový PENTHOUSE v srdci Čadce!* 🏙️💎 🌟 *Dizajnový strešný byt s výnimoč

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Čadca

288,990 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt, Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Pribišova | 34 m²

Lokalita: Bratislava, Karlová Ves, Pribišová Izby: 1 Výmera: 34 m² Financie: 171999 € Interié

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

171,999 € 5059 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4i dom - novostavbu, Dvorec, 562m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | Dvorec | 110 m²

🏡 *Moderný 4-izbový rodinný dom v projekte Kaskády – Dvorec* ✨ *Novostavba z roku 2024 – pri

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

369,000 € 3355 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok od 462 m2, Tužina, PD

Reality Tužina

Pozemok pre rodinné domy | . | 500 m²

Vaša nová adresa, kde sa rodí komunita: Projekt „Nová Tužina“ 🌳🏘️ Hľadáte miesto, kde vaše deti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tužina

95 €/m2 95 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS: 3-izbový byt s garážou na prenájom, BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 64 m²

Byt má výbornú dispozíciu a dostatok prirodzeného svetla v obývačke a kuchyni. Vďaka orientácii

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i rodinný dom v Polianke, Myjava 473m2

Reality Polianka

Rodinný dom | 100 m²

✨ Exkluzívne Vám predstavujeme romantickú vidiecku idylku, ak hľadáte ticho, súkromie a pravú a

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Polianka

129,990 € 1300 €/m²

NA PREDAJ! 7 izbový zrekonštruovaný dvojgeneračný RD

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | gazdovsky rad 434 | 246 m²

Vianema ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom. Interiér tohto viacpodlažného rodinného domu vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

318,999 € 1297 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj dom v krásnom prostredí, Haluzice 775m2

Reality Haluzice

Rodinný dom | 80 m²

🌿 *HĽADÁTE ÚNIK Z MESTA?* 🌿 Máme pre vás srdcovku, ktorá čaká na nový príbeh! 🏡💛 Na predaj

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Haluzice

104,499 € 1306 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj- novostavba 3 i RD v obci Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 84 m²

Pokojnej a vyhľadávanej lokalite obce Horná Potôň ponúkame na predaj elegantný 3-izbový rodinn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

189,990 € 2262 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3i dom s pozemkom 958m2, obec Bíňa

Reality Bíňa

Rodinný dom | . | 95 m²

✨ Postavte si svoj vysnívaný domov na mieste, kde sa plnia sny! 🏡🌳 Máte v hlave jasnú predstav

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bíňa

21,500 € 226 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chata, záhrada Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Rekreačný pozemok | Záhradkárska časť | 400 m²

Vianema ponúka - VÝHODNE - dvojposchodová drevená chata/chalupa s udržiavanou záhradou v Kráľo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

17,999 € 45 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie