Napredaj 2 izbový byt,Kostolište

Reality Kostolište

2 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kostolište

Cena dohodou

Obchodný priestor v centre mesta NA PRENÁJOM

Reality Trnava

Obchodné priestory | Pekárska | 55 m²

Klientov máte na dosah! Pretože, realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom lukratívne

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

886.4 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor v Trnave na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Mikovíniho | 19 m²

Potrebujete kanceláriu s kvalitným zázemím, v stráženom objekte a s možnosťou parkovania? M

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

216.55 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu 78m2 Diviaky Nad Nitricou

Reality Diviaky nad Nitricou

Rodinný dom | Nevyplnená | 62 m²

Hľadáte rodinný dom v okrese Prievidza? Chceli by ste mať svoj kľud, súkromie a páčilo by sa V

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Diviaky nad Nitricou

89,000 € 1435 €/m²

REZERVOVANÉ! Dvojgarzónka na predaj | Topoľčianska - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 42 m²

Na túto ponuku nám zostali ďalší záujemci, ak máte podobnú nehnuteľnosť v Petržalke, neváhajte

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,900 € 4045 €/m²

REZERVOVANÉ !!! 4 - izbový byt - ul.Šoltésovej Prievidza

Reality Prievidza

4 izbový byt | E.M. Šoltésovej | 84 m²

REZERVOVANÉ !!! Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 84 m², nachádzajúci

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

3,5 izbový byt na Nábr.Sv Cyrila - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nábr. sv. Cyrila | 83 m²

Nie každý byt je dokonalý na prvý pohľad… ale niektoré majú v sebe niečo oveľa cennejšie – pot

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

110,000 € 1325 €/m²

Novostavba 3-izbového bytu - Nová Dukelská + Parking, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Dukelská | 88 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka slnečný a mimoriadne p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

259,000 € 2943 €/m²

Stavebné pozemky v lukratívnej časti za bezkonkurenčnú cenu- Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,440 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 1440 m2, / 51 x 28 m2 / nachádzajú

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

136,500 € 95 €/m²

Pozemok 3.741 m2 Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica pri ceste II.triedy 537

Reality Vysoké Tatry

Komerčná zóna | Nevyplnená | 3,741 m²

Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Tatranskej Lomnice, časti Tatranské Matliare. Svojou

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívne obchodné priestory v budove pri nákupnom centre Korzo Prievidza.

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | Nábrežná | 275 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Polyfunkčnom objekte. Tento nadčasový štvorpodla

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Pozemok pre váš nový domov s výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,283 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok s výnimočným potenciálom – Mazorníkovo, Brezno. Pred

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

35 €/m2 35 €/m2

predaj: pozemok nad južným obchvatom mesta Brezno ( cestou I/66)

Reality Brezno

Zmiešaná zóna | Staničná | 7,193 m²

RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa nad južným obchvatom mesta Brezno (

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

3 izbový byt 86 m2 s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX JOY dáva do pozornosti 3 izbový byt s podkrovím v Mýte pod Ďumbierom. Túžite po vidieck

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

189,990 € 2209 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Polyfunkčný objekt 3190 m² v centre Vrbového – NOVÁ CENA

Reality Vrbové

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 3,190 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj strategický priemyselný

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

690,000 € 251 €/m²

REZERVOVANÉ !!!! 5-izbový rodinný dom s pozemkom 1.277 m2 v obci Bystričany (okres Prievidza)

Reality Bystričany

Rodinný dom | 192 m²

REZERVOVANÉ !!!! ... na predaj útulný, kompletne prerobený a okamžite obývateľný dvojpodlažný

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bystričany

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj – rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna

Reality Lozorno

Rodinný dom | Kozinská | 214 m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v pokojnej lokalite Lozorna Realitná kancelária REMAX Mr&Mrs

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lozorno

250,000 € 1168 €/m²

NA PREDAJ: Reprezentatívny komerčný priestor pod hlavnou stanicou - 186m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bukurešťská | 186 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj kompletne zre

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 2419 €/m²

Na prenájom 200 m2 3-izbový byt so saunou

Reality Malacky

3 izbový byt | Radlinského | 200 m²

NA PRENÁJOM – VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT SO SAUNOU A JACUZZI Radlinského ulica - centrum mesta P

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Malacky

1,400 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Nadčasový RD v absolútnom centre Devína, BA IV.

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Hradná | 180 m²

Realitná kancelária RE/MAX v našom zastúpení ponúka novučkú, nadčasovú nehnuteľnosť v Devíne.

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

699,000 € 4606 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM: priestranný 2-izb. byt v pokojnej lokalite Jaroviec

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Mandľová | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert Vám ponúka na prenájom veľký, kompletne zariadený 2-izbový b

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Jarovce

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pozemok vhodný na rekreačné účely

Reality Handlová

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 1,400 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, slnečný pozemok v tichej lokalite, situovaný nad mestom Handl