Nový zateplený skladový priestor na prenájom - Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Nezadaná | 300 m²

V Trnave ponúkame na prenájom nový zateplený skladový priestor vo veľkosti 300m2. Vstup do skl

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž na predaj - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Strážnická | 15.5 m²

Ponúkame Vám na predaj väčšie garážové státie v novostavbe na Strážnickej ulici v blízkosti med

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,500 € 3194 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok 274m2 + 4 x parking, v historickej budove, Palisády – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274.01 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove na Palisá

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

8.273m2 skladovo-výrobná hala s možnosťou 735m2 administratívy na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Kračanská cesta | 8,273 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne obchodné priestory na prenájom - ul. Záhorácka, Malacky

Reality Malacky

Obchodné priestory | Záhorácka | 20 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory s celkovou výmerou 20 m2 v Malackách na Záho

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

369 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

248,5m2 priestor v centre na Lazaretskej/Cintorínskej, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 248.5 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý priestor na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Bratislavy, S

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj parkovacie státie na ulici Klincová, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Klincová | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Cena: 19 90

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,900 € 1421 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Cádrova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 535 m² situovaný v jednej z najžiad

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Na predaj garáž na Rajčianskej ulici vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Rajčianska | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž o výmere 14,2 m², situovanú v mestskej časti Bratislava

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1964 €/m²

Na predaj garáž na Dúdvažskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1429 €/m²

Investičný pozemok v Smoleniciach – 5760 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 5,780 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 5760m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

238,000 € 41 €/m²

Predaj, novo zrekonštruovaný byt v mestskej vile, Vis, 100 m od mora

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj byt s rozlohou 60 m², ktorý sa nachádza na prízemí

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

290,000 € 4833 €/m²

Administratívne priestory vysokého štandardu v tesnej blízkosti ŽST Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 62 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory na Röntgenovej ulici, v Petržalk

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Priestor 300m2 so ZDRAVOTNÍCKYM ŠTANDARDOM, Hotel Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Seberíniho | 300 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí Hotela Bratislava na Seberíni

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Novostavba obchodného priestoru 119,1 m2 v Petržalke na prenájom

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Údernícka | 119.1 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu obchodného priestoru v Bratislave - Petržalke na Úderníckej uli

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

15 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Obchodno-reštauračný priestor pri Miletičke na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²

Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

797,760 € 2400 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

797,760 € 2400 €/m²

Obchodný priestor vhodný aj na kaviareň na PREDAJ, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 156.6 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníckej

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,840 € 2400 €/m²

Garáž 13m2 na Bebravskej ulici BA II PREDAJ

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Bebravská | 13 m²

Ponúkame Vám na predaj zrenovovanú garáž, na Bebravskej ulici. Pozemok vo vlastníctve. Rozmer g

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 2153 €/m²

Prenájom pozemku v obci Zohor

Reality Zohor

Komerčná zóna | priemyselna zona | 5,400 m²

Ponúkame na prenájom pozemok v katastri obce Zohor, s výbornou dostupnosťou na diaľnicu.

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na prenájom Zohor

Cena dohodou

Luxusná 3 podlažná vila na Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Umiestnený na západnom pobreží Bali, medzi malebnými Tabananu a pulzujúcou atmosférou Canggu, S

Publikované: 30.08.2024 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj

800,000 € 2285 €/m²

SKYPARK LUCEAN JOMTIEN PATTAYA

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

SKYPARK LUCEAN JOMTIEN PATTAYA je miestom, kde sa skutočne začína Váš nový

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

92,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 5-izb. byt s terasou a parkovaním v rezidenčnej vile na prenájom, Tajovského-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 194 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 5-izb. byt nachádzajúci sa na Tajovského ulici v najlukratí

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²