Kancelárske priestory Hattalova ulica BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 156 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Hattalovej ulici v Brat

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

NA PREDAJ Obchodný priestor s veľkými výkladmi, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 258.7 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

620,880 € 2400 €/m²

Obchodný priestor vhodný aj na kaviareň na PREDAJ, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 156.6 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníckej

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,840 € 2400 €/m²

Obchodný priestor v blízkosti Miletičky na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 89.6 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

224,000 € 2500 €/m²

Kancelárske priestory na Hattalovej ulici, BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 40.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Hattalovej ulici, Bratislava 3, s rozlohou 40,5

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Garáž na predaj, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Lotyšská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v garážovom dome na Lotyšskej ulici, mestská časť Brati

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

39,900 € 2217 €/m²

Exkluzívne kancelárske priestory na prenájom, PRIBINOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 245.2 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v renomovanej lokalite na Pri

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

22 €/m2/mesiac 22 €/m2/mesiac

Kancelárie vysokého štandardu v Business centre BBC5, Mlynské Nivy, 221,12m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 221.12 m²

Ponúkame na prenájom priestory v BBC 5, na Plynárenskej ulici v Bratislave 2 - Ružinov. Strateg

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor so sociálnym zázemím a parkovaním v Business Hoteli Aston, 36m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 36 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vysokého štandardu na rohu Bajkalskej a Trenčianskej u

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

694 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky celok v historickej budove centre Bratislavy na Grossligovej ulici, aj s parkovaním, 109,38 m2, 147m2 alebo 169,30 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 109.38 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Grösslingovej ulici v centre Starého

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom v Bratislave v Ružinovskej novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Astrová | 47 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory spolu o výmere 47 m2 na 1.poschodí /2.NP/ v Bratisla

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nový kancelársky celok s možnosťou parkovania, Slovnaftská ulica – Podunajské Biskupice, 180m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 180 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Slovnaftskej ulici v Bratislave 2 – Podunajské

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelárska priestory 38 m2 BA II, Klincová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Klincová | 38 m²

Prenájom kancelárie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Lokalita: Klincová ulica, administra

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

407 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v blízkosti diaľničného obchvatu, letiska a OC AVION TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 296 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie na Pestovateľskej ulici, oproti IKEA a AVION, v tesnej blízkost

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,211.98 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2000 m2 skladové priestory Malacky

Reality Malacky

Priestor pre sklad | 2,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom priem. halu v samostatnom uzavretom areáli s kamerovým systémom. Pr

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Malacky

3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Útulný vidiecky rodinný dom s atmosférou na predaj - Tesárske Mlyňany

Reality Tesárske Mlyňany

Vidiecky dom | Hlavná | 120 m²

Ponúkame na predaj ihneď obývateľný, čiastočne zrekonštruovaný útulný vidiecky rodinný dom s at

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

125,000 € 1042 €/m²

Rodinný dom na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Krmanova | 185 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný rodinný dom v jednej z najžiadanejších lokalít Starého

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Byt na predaj - ul. Antolská, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 31 m2 nachádzajúcu sa v zateplenom tehlovo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 6129 €/m²

Investičný pozemok v meste Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 454 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok v meste Stupava s výmerou 454 m², ktorý je pod

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Stupava

69,010 € 152 €/m²

Garáž na predaj - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Strážnická | 15.5 m²

Ponúkame Vám na predaj väčšie garážové státie v novostavbe na Strážnickej ulici v blízkosti med

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,500 € 3194 €/m²

Prenájom spevnenej plochy

Reality Nitra

Spevnené plochy | Vodná | 0 m²

Ponúkame na prenájom spevnenú plochu na ulici Vodná v Nitre, o výmere 4200m2. Na ploche sú príp

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Objekty na prenájom Nitra

Cena na vyžiadanie

Výrobno-skladové priestory s kanceláriami na prenájom, Skladová ulica, Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Ulica Skladová | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladové a výrobné priestory o výmere od 500 m² do 2000 m² + administratív

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

45 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Skladová hala na prenájom v Galante

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Galanta

2.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23116)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie