Pozemok na predaj - Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 585 m²

Slnečný pozemok na predaj – 585 m², tichá lokalita, výhľad, elektrina, chatka Základné informá

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

106,000 € 181 €/m²

Pozemok na predaj, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Luxusná 3 podlažná vila na Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Umiestnený na západnom pobreží Bali, medzi malebnými Tabananu a pulzujúcou atmosférou Canggu, S

Publikované: 30.08.2024 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj

800,000 € 2285 €/m²

SKYPARK LUCEAN JOMTIEN PATTAYA

Reality Thajsko

Apartmán | Thajsko

SKYPARK LUCEAN JOMTIEN PATTAYA je miestom, kde sa skutočne začína Váš nový

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

92,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 5-izb. byt s terasou a parkovaním v rezidenčnej vile na prenájom, Tajovského-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Tajovského | 194 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 5-izb. byt nachádzajúci sa na Tajovského ulici v najlukratí

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Obchodno-servisno skladový priestor na Račianskej ulici v Novom Meste, 144 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 144 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-servisno-skladový priestor na zníženom prízemí administratívnej b

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v renomovanej budove Tower 115, 134m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Pribinova | 134 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v budove TOWER 115, na Pribinovej ulici, Bratislava

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory vysokého štandardu v projekte River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dvořakovo nábrežie | 132.6 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v komplexe River Parku, na

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v historickej budove centre Bratislavy na Grossligovej ulici, aj s parkovaním, 109,38 m2, 147m2 alebo 169,30 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Grösslingova | 147 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Grösslingovej ulici v centre Starého mesta

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Moderné administratívne priestory s výhľadom na Prezidentský Palác, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Suché mýto | 512.92 m²

Ponúkame na predaj administratívne priestory v projekte Modrá guľa na Suchom mýte v Starom M

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,690,000 € 3295 €/m²

Polyfunkčný areál v Dunajskej Strede na PREDAJ, 46.000 m2 s možnosťou rozšírenia

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | x | 22,000 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný areál nachádzajúci sa v Dunajskej Strede o celkovej veľkosti

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-izbový byt na 20.NP na prenájom, MATADORKA TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 49.16 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe MATADORKA na 20. nadzemnom podlaží. Celková výme

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom svetlý a prakticky riešený byt - ul. Zuzany Chalupovej TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a prakticky riešený byt v obľúbenej lokalite Slnečnice, Petržal

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

880 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Klenová | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre, v blízk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom príjemný 2izbový byt v atraktívnej lokalite, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2izbový byt v atraktívnej lokalite v Petržalke - ul. Jasovská

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SKLADY / HALY / výrobné priestory v RAČI 1.200-5.500m2 na prenájom, s možnosťou kancelárií

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 2,519 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v lo

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SHOWROOM/obchodné priestory s výkladmi na prenájom – Slovnaftská, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Slovnaftská | 344 m²

Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad 366-950m2 na poschodí objektu na prenájom, nákladný výťah/nakladacia rampa, RAČA

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 822 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory na ulici Na Pántoch v Rači, Bratislava 3 v logisticko-p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

2.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Záhrada o výmere 346 m2 na predaj - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Stará Vajnorská | 346 m²

Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu o výmere 346 m2 situovanú v pokojnej záhradkárskej osade č.1

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

18,500 € 53 €/m²

Na predaj vonkajšie parkovacie miesta nachádzajúce sa na Budatínskej ulici v Bratislave V

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Budatínska | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesta nachádzajúce sa na Budatínskej ulici v Brati

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

18,500 € 925 €/m²

Lukratívny svetlý priestor s preskleným výkladom, Vienna Gate, Kopčianska-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 131.15 m²

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnej galérii Vienna Gate na ul. Kopčianska, Bratislava 5,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Obchodné priestory vhodné na showroom či predajňu v projekte EINPARK, Einsteinova-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Einsteinova | 87.85 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v projekte EINPARK na hlavnom ťahu Einsteinovej ulice,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

21.8 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Priestor 168m2 na vyvýšenom prízemí v blízkosti Klientskeho centra, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ružino

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory Hattalova ulica BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 156 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Hattalovej ulici v Brat

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac