Nový kancelársky celok s možnosťou parkovania, Slovnaftská ulica – Podunajské Biskupice, 180m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 180 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Slovnaftskej ulici v Bratislave 2 – Podunajské

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kancelárska priestory 38 m2 BA II, Klincová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Klincová | 38 m²

Prenájom kancelárie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Lokalita: Klincová ulica, administra

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

407 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory v blízkosti diaľničného obchvatu, letiska a OC AVION TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 296 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie na Pestovateľskej ulici, oproti IKEA a AVION, v tesnej blízkost

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,211.98 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2000 m2 skladové priestory Malacky

Reality Malacky

Priestor pre sklad | 2,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom priem. halu v samostatnom uzavretom areáli s kamerovým systémom. Pr

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Malacky

3.7 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory, Košická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 47 m²

Ponúkame na prenájom dobre situovaný administratívny priestor v tesnej blízkosti trhu Mi

Publikované: 29.03.2021 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Na predaj garáž na Valchárskej ulici, BA-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Valchárska | 21 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza na rohu Valchárskej a Čipká

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,900 € 1805 €/m²

Na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v pôvodnom stave, nachádzajúcu sa na Varšavskej ulici v

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 2111 €/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v Novom meste, 36m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 36 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III - Nové Mes

Publikované: 05.02.2019 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

292 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj murovaná garáž na Gašparíkovej ulici, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Gašparíkova | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží n

Publikované: 30.11.2022 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 1995 €/m²

Kancelárske priestory, Nevädzova, Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nevädzova | 40 m²

Kancelárske priestory na prenájom v administratínej budove v Ružinove. V budove sa nachádza

Publikované: 31.08.2010 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Skladové priestory na prenájom - Žitavce, Nitra

Reality Žitavce

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory so zázemím a kanceláriou, ktoré sa nachádzajú v okr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Žitavce

3,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Investičný pozemok v meste Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 454 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok v meste Stupava s výmerou 454 m², ktorý je pod

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Pozemky na predaj Stupava

69,010 € 152 €/m²

Nový zateplený skladový priestor na prenájom - Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Nezadaná | 300 m²

V Trnave ponúkame na prenájom nový zateplený skladový priestor vo veľkosti 300m2. Vstup do skl

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž na predaj - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Strážnická | 15.5 m²

Ponúkame Vám na predaj väčšie garážové státie v novostavbe na Strážnickej ulici v blízkosti med

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,500 € 3194 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok 274m2 + 4 x parking, v historickej budove, Palisády – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 274.01 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove na Palisá

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

8.273m2 skladovo-výrobná hala s možnosťou 735m2 administratívy na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Kračanská cesta | 8,273 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívne obchodné priestory na prenájom - ul. Záhorácka, Malacky

Reality Malacky

Obchodné priestory | Záhorácka | 20 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné priestory s celkovou výmerou 20 m2 v Malackách na Záho

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Malacky

369 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

248,5m2 priestor v centre na Lazaretskej/Cintorínskej, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Lazaretská | 248.5 m²

Ponúkame na prenájom uzavretý priestor na Lazaretskej/Cintorínskej ulici v centre Bratislavy, S

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj parkovacie státie na ulici Klincová, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Klincová | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie státie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Cena: 19 90

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,900 € 1421 €/m²

Pozemok na predaj - ul. Cádrova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 535 m² situovaný v jednej z najžiad

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Na predaj garáž na Rajčianskej ulici vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garáž | Rajčianska | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž o výmere 14,2 m², situovanú v mestskej časti Bratislava

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vrakuňa

27,500 € 1964 €/m²

Na predaj garáž na Dúdvažskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1429 €/m²

Investičný pozemok v Smoleniciach – 5760 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 5,780 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 5760m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

238,000 € 41 €/m²

Predaj, novo zrekonštruovaný byt v mestskej vile, Vis, 100 m od mora

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na predaj byt s rozlohou 60 m², ktorý sa nachádza na prízemí

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

290,000 € 4833 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie