Administratívne priestory, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory s celkovou výmerou 55 m² v Trenčíne. Nachádzajú

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

605 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie v Trenčíne - širšie centrum

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 22 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v zrekonštruovanej administratívnej budove v ši

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

230 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Administratívny priestor a zasadačky, Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Univerzitná Cesta | 18.18 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor (vhodný aj ako zasadačka alebo kancelária) nachád

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj, Považska Bystrica - Jelšové

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | Nezadaná | 1,022 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 1 022 m², z toho úžitková plocha 936 m² a podiel n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

99,900 € 98 €/m²

Priemyselné haly na prenájom, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,030 m²

Ponúkame na prenájom priemyselné haly vhodné na skladové, výrobné alebo obchodné účely s výmero

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

2.66 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom voľná spevnená plocha v oplotenom a stráženom areáli - Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame na prenájom voľnú spevnenú plochu v oplotenom a stráženom areáli v Trenčíne, vhodnú na

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Výrobné priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na prenájom haly pre ľahkú, neotrasovú výrobu s rozlohou od 100 m² do 3×1500 m². Pries

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

1.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom komerčné priestory v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 157 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 157 m² nachádzajúce sa v meste Trenč

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Pivničné skladové priestory v Trenčíne, Za mostami

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s celkovou výmerou 30 m² nachádzajúce sa v mes