Polyfunkčný objekt s parkoviskom v centre Komárna - NA PREDAJ

Reality Komárno

Rodinný dom | Jókaiho ul. | 405 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj lukratívne situovaný polyfunkčný objekt v centre Ko

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Komárno

288,888 € 713 €/m²

NA PRENÁJOM kancelárske priestory v Komárne

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Mederčská ul. | 58 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Komárne v areáli SPP (Mede

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

Cena dohodou

Autosalón / Showroom / komerčný objekt na predaj

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Komárňanská cesta | 2,150 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj exkluzívny obchodný priestor, aktuálne využívaný ako

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 14.01.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Poschodový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom - NA PREDAJ

Reality Iža

Rodinný dom | Nezadaná | 273 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom, situovaný v príjemnej a tic

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Iža

Cena dohodou

CHÂTEAU DUBNÍK - exkluzívna usadlosť na predaj

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Komárňanská | 604 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj Château Dubník – exkluzívnu usadlosť v príjemnom pro

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt na prenájom kompletne zariadený a vybavený na farskej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Farskej ulici, kompletne zariadený a vybavený. D

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

VIA PONTE/ útulný 3i dom / 75m2, pozemok 625 m2 / garáž, pivnica / Suchohrad, okr. Malacky

Reality Suchohrad

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v obci Suchohrad, v tichom prostredí na začiatku

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Suchohrad

189,657 € 2529 €/m²

Rodinný dom Trenčín - Opatová, 301 m2

Reality Trenčín

Rodinný dom | 10. apríla | 120 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom s garážou v Trenčíne časť Opatová . Ro

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Trenčín

245,000 € 2042 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Jastrabie 2464 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Trenčianske Jastrabie. Rodinný dom je v pôvodn

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

Cena dohodou

Slnečný 2 izbový byt + balkón Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach na sídlisku SNP. Byt má

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

120,000 € 2264 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Teplice -Šrobárová ulica

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Šrobárova | 200 m²

Ponúkame na predaj 18-ročný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach na Šrobárovej ulici. Dom bol

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

280,000 € 1400 €/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt Trenčianske Teplice + balkón

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný 2 izbový byt v Trenčianskych Tepliciach - sídlisko SNP. Rozloha

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trenčianske Teplice

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Investičný pozemok Bánovce n/Bebravou 20 674 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Pozemok pre rodinné domy | Hollého | 20,674 m²

Ponúkame Vám na predaj výbornú investičnú príležitosť pre budúce stavebné pozemky - pozemo

Publikované: 04.04.2023 Aktualizované: 07.02.2025
Pozemky na predaj Bánovce nad Bebravou

41 €/m2 41 €/m2

Stavebný pozemok Trenčianske Teplice 2262 m2

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Červené Kopanice | 2,262 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok s exkluzívnym výhľadom na centrum kúpeľného me

Publikované: 25.06.2021 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

2 izbový byt Trenčianske Teplice 67 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v Trenč. Tepliciach ulica SNP . Byt má rozlohu 67 m2. By

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 26.07.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Novostavba Rodinný dom Trenchanska Turná 531 m2

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj nový dvojpodlažný rodinný dom s garážou v oblúbenej obci Trenčianská

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

Pozemok Trenčín - Istebník 4419 m2

Reality Trenčín

Orná pôda | Nezadaná | 4,419 m²

Ponúkame na predaj pozemok /orná pôda/ v Trenčíne – v k.ú. Istebník. Celková rozloha pozemk

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Trenčín

22,000 € 5 €/m²

PRENÁJOM Nebytový priestor Trenčín - Legionárska, 40 m2

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Legionárska | 40 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor na Legionárskej ulici v Trenčíne. Priestor je o výmere

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Trenčín

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Nebytový priestor + parkovacie miesto, TN - Soblahovská, 37 m2

Reality Trenčín

Administratívny objekt | Soblahovská | 37 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny nebytový priestor s vlastným parkovacím miestom v Trenčíne na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Komerčný pozemok Trenčianska Teplá 17750 m2

Reality Trenčianska Teplá

Komerčná zóna | Žilinská | 17,750 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny komerčný pozemok v k.ú. Trenčianska Teplá, situovaný priamo o

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianska Teplá

32 €/m2 32 €/m2

Hľadáme 1 izbový byt v Trenčíne na Soblahovskej

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 40 m²

Hľadáme 1 izbový byt v Trenčíne na Soblahovskej ulici. Podmienka samostatná kuchyňa, balkón a v

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

2 izbový byt Trenčianske Teplice, kompletná rekonštrukcia, 2 balkóny, 70 m2

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | Štvrť SNP | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v Trenčianskych Tepliciach . Byt

Publikované: 01.03.2014 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

145,000 € 2143 €/m²

Rodinný dom Trenčianske Teplice 549 m2

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Ľ. Podjavorinskej | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Trenčianskych Tepliciach - ulica Ľ. Podjavor

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

Stavebný pozemok Borčice 2505 m2

Reality Borčice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,505 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Borčice. Rozloha pozemku je 2505 m2. Šírka

Publikované: 21.06.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Borčice

205,000 € 82 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23108)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie