Predaj parkovacieho miesta, Senec

Reality Senec

Garáž | Námestie 1. mája | 15 m²

Ponúkame Vam na predaj parkovacie miesto vcentre mesta na Namesti 1 mája 9 v Senci . Vstup do g

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Senec

28,000 € 1867 €/m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Na predaj ponúkame príjemný trojizbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Skladové priestory Priemyselná Trnava, 2000m2

Reality Trnava

Skladový objekt | Priemyselná | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v uzatvorenom objekte na Priemyselnej v Trnave. K dis

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj budova v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 898 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu v lukratívnej lokalite Bratislava – Nové Mesto, na Kukuričnej uli

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 991 €/m²

Na prenájom obchodné priestory na ul. Miletičova, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory vhodné na predajňu alebo sklad, nachádzajúce sa na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Krásny troj-izbový byt v peknej lokalite - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 92 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny trojizbový byt vo výnimočnom rezidenčnom komplexe Tri Veže, Baj

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

999 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Útulný vidiecky rodinný dom s atmosférou na predaj - Tesárske Mlyňany

Reality Tesárske Mlyňany

Vidiecky dom | Hlavná | 120 m²

Ponúkame na predaj ihneď obývateľný, čiastočne zrekonštruovaný útulný vidiecky rodinný dom s at

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

125,000 € 1042 €/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Chata na predaj - Sološnica, Malacky

Reality Sološnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 48 m²

Ponúkame na predaj murovanú chatu v obci Sološnica, okr. Malacky. Chata sa nachádza v záhrad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Sološnica

68,000 € 1417 €/m²

2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Atraktívny stavebný pozemok s nádherným výhľadom – 1 190 m², Vela Luka, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Ideálna príležitosť na výstavbu rodinného domu alebo luxusne

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

200,000 € 168 €/m²

Na prenájom - Kancelársky priestor 17m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 17 m²

Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na prenájom - Kancelársky priestor 36m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 36 m²

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Slnečný pozemok len kúsok od pláže – ideálny pre apartmánový dom

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento stavebný pozem

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

63,000 € 185 €/m²

Atraktívny pozemok pri mori s rozlohou 5 107 m² – Lastovo, Zaklopatica

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Na nádhernom ostrove

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

280,000 € 55 €/m²

Stavebný pozemok 1355 m² s výhľadom na more – investičná príležitosť vo Vela Luke

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento atraktívny stavebný pozemok s výmerou

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

216,800 € 160 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok, 209,83m2, v centre na Panenskej ulici, BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v cent

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Reprezentatívna kancelária s kuchynkou, 85,05m2, v centre na Panenskej ulici, BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 85.05 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelársky komplex v historickej admin. budove v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 103 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky komplex 6 prepojených miestností v historickej administratívne

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Exkluzívne kancelárske priestory na prenájom, PRIBINOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pribinova | 245.2 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne administratívne priestory v renomovanej lokalite na Pri

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto