HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Podunajské Biskupice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Bisk

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

155,000 € 3100 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou/balkónom v zrekonštruovanom bytovo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3676 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 5500 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Ce

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Cel

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pô

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 4-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme trojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 78 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 60 -

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

290,000 € 3718 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám 2 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 58 m2,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

210,000 € 3621 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací štvorizbový rodinný dom, novostavbu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Kostolište

280,000 € 3111 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

180,000 € 180000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 1 m²

Pre klienta hľadáme1 až 2 izbový byt na prízemí alebo v bytovke s výťahom v Rimavskej Sobote. D

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový, ešte lepšie 4 izbový byt v meste

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

130,000 € 1625 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

4 izbový byt | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

130,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 2-izbový byt v Ružomberku, dôležitá je zau

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Ružomberku. Môže byť aj pôvodný stav – rozhoduj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

99,000 € 99000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

60,000 € 1579 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Upresniť hľadanie