2 izbový byt | 45 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Podmienkou je vaňa v kúpeľni. Klientka má
135,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak
130,000 € 520 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb
200,000 € 800 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
310,000 € 1240 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme RD v Malackách, Kostolišti alebo Jakubove. Poprípade 3-izbový b
200,000 € 2000 €/m²
4 izbový byt | 95 m²
Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt as
99,000 € 1042 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak
95,000 € 633 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an
95,000 € 528 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani
90,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
100,000 € 667 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: čiastočne
169,000 € 169000 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový zrekonštruovaný byt v centre mesta alebo v šir
135,000 € 2328 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu rodinného domu v okrese Spišská Nová
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt vo Svite. Stav: min. čiastočne zrekonštruovaný.
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký dvojizbový tehlový byt v Banskej Štiavnici Po reko
60 € 60 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru.
80,000 € 80000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru
60,000 € 60000 €/m²
1 izbový byt | 45 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný 1 alebo 1,5 izbový byt s loggiou (balkón) a výťaho
160,000 € 3556 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Žiari nad Hronom. Byt by mal byť aspoň po
85,000 € 1417 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší
30,000 € 30000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 200 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v lokalite Košice-Barca na výstavbu autoumyvárky
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Kežmaro
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | 36 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Žiari nad Hronom, ideálne s balkónom (nie
75,000 € 2083 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.