HALO reality - Kúpa komerčný objekt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Objekt pre obchod | 15,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s rozlohou 15.000 m2 v Žiari nad Hronom, alebo v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 13 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt okr. Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 59 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, môže byť zrekonštruovaný alebo

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2542 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krupine. Pôvodný stav alebo po rekonštr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Krupina

50,000 € 1316 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s kumbálom v Žiari nad Hronom. Ďakujem veľmi

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v dobrej lokalite. Stav pôvodný vhodný na

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

55,000 € 1447 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okolí centra v pôvodnom stave. Platba be

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sobotište

Reality Sobotište

Rodinný dom | 2,000 m²

Hľadáme RD, chalupu na kopaniciach, pozemok nemusí byť príliš veľký. Platba v hotovosti. Bl

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Sobotište

80,000 € 40 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hrabušice

Reality Hrabušice

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Hrabušice

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. V dobrom stave, bez ďalších veľkých inve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 52 m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v tehlovom bytovom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu. Veľkosť do 600m2, platba v

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový rodinný dom v meste Levoča, cena závisí od stavu nehnu

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Levoča

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Senici do 110.000€. Ak o takom viete kontaktujte

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čierna Voda

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | 600 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Mostová

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | 600 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Sládkovičovo

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbovy byt v novostavbe v okoli do 20 km od Bratislavy.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom do 29 rokov, (alebo po rekonštrukcii), v ce

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Sládkovičovo

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Čierna Voda-okres Galanta. Cena do 90.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čierna Voda

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Baňa

Reality Nová Baňa

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novej Bani. Bližšie informácie Vám

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nová Baňa

55,000 € 55000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Kolta. RD by mal byť v obýva

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kolta

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v okrese Nitra. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senec

Reality Senec

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Podmienkou je vaňa v kúpeľni. Klientka má

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senec

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici, prednostne v lokalite Sásová, prípadne aj v iných čast

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23090)
Upresniť hľadanie