HALO reality - Kúpa rodinný dom Buzitka

Reality Buzitka

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v obci Buzitka pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pô

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Buzitka

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Levice

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 2-izbový byt v Ružomberku, dôležitá je zau

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | 1 m²

Momentálne riešime bývanie pre rodinu, ktorá sa kvôli práci sťahuje do Veľkého Krtíša. Najradše

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Ružomberku. Môže byť aj pôvodný stav – rozhoduj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

99,000 € 99000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 1 m²

Pre klienta hľadáme1 až 2 izbový byt na prízemí alebo v bytovke s výťahom v Rimavskej Sobote. D

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme skôr starší, ale aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Malacky

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 64 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v v centre alebo v blízskom centre mesta.

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

60,000 € 938 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

60,000 € 1579 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izbový tehlový byt v Nitre, Šali alebo v okolitých ob

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme investičný 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom. Byt by mal byť aspoň čiastočne z

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Komjatice

Reality Komjatice

Rodinný dom | 110 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Komjatice. Nehnuteľnosť môže byť aj v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Komjatice

80,000 € 727 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový rodinný dom v celom okrese Nitra, príp. v okrese

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nitra

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom v peknom stave, podmienkou

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2308 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

155,000 € 2818 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt (príp. 3-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v okrese Nitra. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 90 m²

Pre klientov hľadáme štvorizbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kalinovo

Reality Kalinovo

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Kalinovo. Na stave bytu ani na konkrétnej u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v meste Nováky. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Senec

Reality Senec

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Senec

280,000 € 2800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nová Dedinka

300,000 € 2308 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie