HALO reality - Kúpa rodinný dom Dolný Ohaj

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Dolný Ohaj. RD by mal mať max. 4 obytn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Dolný Ohaj

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok pre umiestnenie predajného stánku vo frekve

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Partizánskom príp. v priľahlých obciach. Za po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt, stav nerozhoduje. Platba - vlastné zdroje.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt na sídlisku Necpaly, ideálne prerobený.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt ideálne prerobený. Bližšie informácie V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt pr

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

110,000 € 1158 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

95,000 € 1267 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Prievidzi iba sídlisko Zapotôčky. Bli

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

135,000 € 750 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Za ponuky ďaku

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt. Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Malacky

110,000 € 2200 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

205,000 € 820 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Byt môže byť v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

170,000 € 170000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v okolí Korza, pôvodný stav. Bližšie informác

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v meste Nováky na prízemí alebo v bytovke s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gajary

Reality Gajary

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD v okolí Malaciek Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Gajary

240,000 € 240000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Závod

Reality Závod

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v okolí Malaciek. Bliž

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Závod

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom alebo zrekonštruovanom stave Ď

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Prešove, alebo v blízkom okolí v cene do 22

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Prešov

220,000 € 1467 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt vo Zvolene. Ďakujem za každú ponuku. Bli

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Upresniť hľadanie