2 izbový byt | JUH | 54 m²
AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b
199,000 € 3685 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M
190,000 € 4750 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 42 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačn
185,000 € 5217 €/m²
Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²
AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI
591,630 € 10307 €/m²
3 izbový byt | Juh | 68 m²
AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta, súrne 3-izbový byt. Môže byť len čiastočne prerobený.
155,000 € 2279 €/m²
Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -
470,000 € 6960 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zakovce | 675 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANE Stavebný pozemok s rozlohou 6
58,000 € 86 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.
185,000 € 1542 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS
279,000 € 3588 €/m²
Apartmán | Tatranská Štrba | 56 m²
AstonReal ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier -Ta
240,000 € 4286 €/m²
Apartmán | 256 m²
EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.
725,000 € 2832 €/m²
Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom priestory v budove Alfa priamo na námestí
280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.
115,000 € 1388 €/m²
2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²
AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc
140,000 € 3043 €/m²
Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²
628,167 € 9391 €/m²
Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²
Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec v
495,000 € 7330 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.
138,000 € 1015 €/m²
Rodinný dom | Žakovce | 310 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple
289,999 € 935 €/m²
1 izbový byt | Fončorda | 30 m²
AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej
32 €/m2 32 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo
27 €/m2 27 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze
27 €/m2 27 €/m2
Priestor pre sklad | 150 m²
Aston Real ponúka na prenájom skladový priestor na Zlatovskej ulici v priemyselnej časti mesta
700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 4,399 m²
Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (75m x 55m) o rozlohe 4399 m2 v Košútoch
62 €/m2 62 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.