Predaj: 4-izb. RODINNÝ DOM s pozemkom 675 m2, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach časť, Diviak

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 3+kk byt s rozlohou 76 m2 - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s možnosťou

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PRENÁJOM: novostavba 2 izb. byt s parkovacím, časť Úsvit - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

AstonReal ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe, Fončorda/Úsvit - Banská Bystrica. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM! rodinný dom s pozemkom- okolie Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, okolie Liptovský Mikuláš Zastavaná plocha cca 12

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 €

člen NARKS

REZERVOVANÉ 3 izbový byt VYSOKÉ TATRY s balkónom 76m²

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec | 76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : priestranný a svetlý byt s balkónom vo Vyso

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

260,000 € 3421 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba- 3izbovy byt s balkónom a obrovskou terasou 180m2, Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 180 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : 3 izbový byt v meste Svit s balkónom a nád

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Svit

360,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 75.53 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na c

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám klientovi 4 izb. byt, Radvaň - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Kalinčiakova | 86 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt najlepšie s lodžiou, alebo balkónom v časti Radvaň - B

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 2558 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 2 izbový byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Súrne kúpim 2 izbový, prípadne menší 3 izbový byt v Dolnom Kubíne. Byt hľadám pre staršiu pani,

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Dolný Kubín

110,000 € 1833 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta menší Rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom - trojizbový v okolí Banskej Bystrice. Pozemo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

155,000 €

člen NARKS

2-izbový INVESTIČNÝ APARTMÁN VYSOKÉ TATRY-TATRANSKÁ ŠTRBA, 62,28

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Štrba | 53 m²

AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

198,700 € 3749 €/m²

člen NARKS

Priestory na prenájom. Námestie POPRAD s výkladom 64m²

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie sv. Egidia | 64 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom lukratívne priestory v centre mesta. Priest

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadáme pre klienta 1-izbový byt v Tvrdošíne, HOTOVOSŤ

Reality Tvrdošín

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt s balkónom v Tvrdošíne, Medvedzie. Platba v hoto

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Tvrdošín

70,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

PREDANÝ!!! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | 59 m²

PREDANÝ!!! 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, Veľký Bysterec, ul. Na Sihoti. Tento byt má nového

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Investičný pozemok s panoramatickým výhľadom Čertov 9.100 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 9,100 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: DOM (CHALUPA) zastavaná plocha 135 m2 - Moštenica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

137,000 € 913 €/m²

člen NARKS

Predaj ! stavebný pozemok 434 m2 s IS , Podbreziny - Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²

AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 184 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE: Priemyselná hala s kanceláriami v ZŤSke + parkovisko, MT

Reality Martin

Priestor pre sklad | Robotnícka | 3,000 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj skladový/výrobný priestor o celkovej rozlohe 2500 m2, ku

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Martin

1,699,999 € 567 €/m²

člen NARKS

Predaj: 3 izbový apartmán DONOVALY - apart. dom ŠAFRÁN

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 68 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj apartmán vlokalite Donovaly v apartmánovom dome Šafrán. Celková

Publikované: 05.08.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Donovaly

170,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22996)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie