Súrne hľadám pre klientku 3-izbový bezbariérový byt v Pov. Bystrici

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izbový byt - 69m2, Ružomberok - Ž. Silbigera

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Ž. Silbigera | 60 m²

AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt bez balkó

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

120,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE na predaj Rodinný dom so záhradou v Brodskom.

Reality Brodské

Rodinný dom | Brodské | 100 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj Pekný, Udržiavaný 3.izbový Rodinný dom so záhradou v

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Brodské

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 180.000€, ŽILINA

Reality Žilina

3 izbový byt | Solinky | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Žilina

180,000 €

člen NARKS

Hľadáme pre klienta menší Rodinný dom v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta menší rodinný dom - trojizbový v okolí Banskej Bystrice. Pozemo

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

155,000 €

člen NARKS

Predaj: Apartmán 48 m2, v centre Banskej Štiavnice - DIVNÁ PANI

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice. Historick

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

154,000 € 3229 €/m²

člen NARKS

Posledných 5 Stavebných pozemkov 573m2 a 525m2 a Martine Priekope

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Priekopa | 509 m²

Posledných 5 pozemkov Stavebný pozemok č. 3- 524m2, Stavebný pozemok č. 4- 525m2, Stavebný po

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 101 m2, prízemie: služby, obchod s výkladom, K1 - Sásová

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 101 m²

AstonReal Vám ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K1, Rudohorská 1/A, Sásová, priestor o

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový INVESTIČNÝ APARTMÁN VYSOKÉ TATRY-TATRANSKÁ ŠTRBA, 62,28

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Tatranská Štrba | 53 m²

AstonReal Maklér: Angelika Topoliová Ponuka na predaj : Novostavbu apartmánov vo Vysokých Tat

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

198,700 € 3749 €/m²

člen NARKS

Priestory na prenájom. Námestie POPRAD s výkladom 64m²

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie sv. Egidia | 64 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom lukratívne priestory v centre mesta. Priest

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

1,600 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Svit

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ útulný 2-izbový byt o výmere 54 m2, s balkónom vo Svite na ul. Štefánikova.

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: budovu/pozemok v centre, Námestie Slobody, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 550 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

137,900 € 251 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

Predaj: 4-izb. RODINNÝ DOM s pozemkom 675 m2, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach časť, Diviak

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: stavebný POZEMOK, 600m2, inžinierske siete na pozemku/v dosahu

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta stavebný POZEMOK, lokalita Trenčín - celé mesto. Rozloha poz

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

PREDAJ: ZRUBOVÁ chata, úžitková plocha 50 m, pozemok 368 m2, RYKYNČICE

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ chatu v lokalite RYKYNČICE, konkrétne Dolné Rykynčice, okres

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME veľký 2i byt ALEBO 3i byt, Považská Bystrica - Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Lánska | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta veľký 2-izbový byt, poprípade 3-izbový byt o ce

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

138,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Prenájom, zariadený autoservis, Nové Mesto n/Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Banská | 370 m²

AstonReal Ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na prenájom zariadený a kompletne vybavený au

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS

Apartmán HREBIENOK RESORT I. - 69 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 44 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

509,220 € 11291 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT I. - 45 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 39 m²

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

332,100 € 8308 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Predaj !Elegantný byt s wellness prvkami pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²

Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (23000)
Upresniť hľadanie