IBA U NÁS! Elegantný 3i byt, lodžia,kompletná rekonštrukcia,Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj luxusný, moderný a kompletne zariade

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Piešťany

1 € 0 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

Rodinný dom | Jánošíkova | 120 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj kompletne prerobený 5 izbový Dom s pozemkom 547 m2

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

315,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov - POPRAD - centrum - 17 m2

Reality Poprad

Kancelárie, administratívne priestory | Nám.Sv.Egídia | 17 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom kancelárske priestory v budove Alfa priamo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

250 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na športové a rekreačné účely Čertov- 19.340m2

Reality Lazy pod Makytou

Komerčná zóna | Čertov | 19,340 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na športové účely v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

24 €/m2 24 €/m2

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

Predaj: Slnečný Stavebný pozemok 1207 m2, Badín, krásny výhľad

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,207 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klientku 3-izbový bezbariérový byt v Pov. Bystrici

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta 3-izbový bezbariérový byt v Povazskej Bystrici. Najlepš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izbový byt - 69m2, Ružomberok - Ž. Silbigera

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Ž. Silbigera | 60 m²

AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt bez balkó

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

120,000 € 2000 €/m²

člen NARKS

Prenájom: Kancelárske priestory 134 m2 v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 122 m²

AstonReal ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárske

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: 2 izbový byt 61 m2 kompletná rekonštrukcia.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 61 m²

ASTONREAL ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt v blízkosti centra s loggiou. Byt o rozlohe

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Svit

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ útulný 2-izbový byt o výmere 54 m2, s balkónom vo Svite na ul. Štefánikova.

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: budovu/pozemok v centre, Námestie Slobody, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 550 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj: budovu/lukratívny pozemok, v centre Banskej Bystrice na Námestí

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

137,900 € 251 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: 2i-izbový byt, cca 58 m2, do 85.000,- €, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite HOLÍČ. Celková rozloha cca 58 m2. C

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Holíč

85,000 €

člen NARKS

Penzión pred dokončením, 1250m2, 17 izieb, pozemok 1705m2, Zliechov

Reality Zliechov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,250 m²

AstonReal ponúka na predaj NOVOSTAVBU výnimočného penziónu pred dokončením v centre malebnej o

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Zliechov

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok vhodný na rekreáciu v obci Sverepec

Reality Sverepec

Rekreačný pozemok | Sverepec | 3,578 m²

AstonReal so súhlasom majiteľa ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok vhodný na rekreáciu v

Publikované: 17.06.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sverepec

28,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v mestskej časti Srňacie, 7000m2

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 7,000 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Srňacie, okres Dolný Kubín. Pozemok o v

Publikované: 08.06.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok pre individuálnu rekreáciu- Čertov 7.543m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 7,543 m²

AstonReal ponúka na predaj investičný pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľa

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

28 €/m2 28 €/m2

člen NARKS

PREDANÝ!!! 2-izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

2 izbový byt | Veľký Bysterec | 54 m²

PREDANÝ !!! Ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť ! Ponúkam na predaj krásny, svetlý a pr

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka na predaj kompletn

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

NA PRENÁJOM: štýlový, zariadený 3-izbový byt s loggiou Komenského ul.

Reality Púchov

3 izbový byt | Komenského | 64 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM slnečný, zariadený 3-izbový byt

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Obchodné priestory 30m2 na prenájom v centre mesta- Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Námestie Matice Slovenskej | 30 m²

AstonReal ponúka na prenájom obchodné priestory v obchodnom dome FIX v centre mesta Dubnica nad

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvaň | 71 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj slnečný 3-iz

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

179,900 € 2534 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22997)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie