PREDANÉ: Rodinný dom 6 izbový, pozemok 717m2, Liptovské Sliače

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Liptovské Sliače | 300 m²

PREDANÉ - AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 3 podlažný, 6 izbový rodinný dom v obci Liptovs

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 76.3 m²

PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj ! pozemok 720m2 (41mx17m) Pavčina Lehota-Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 2 izbový by POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | Juh | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Najlepšie starý, alebo nový juh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2870 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Súrne hľadám pre klienta 2-izbový byt v meste Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

AstonReal hľadá súrne pre klienta 2-izb.byt v meste Skalica. Lokalita Clementisova, prípadne Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 49 m2 + 2 pivnice, Svit

Reality Svit

2 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 49 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 49 m² nachádzajúci sa v meste Svit na ulici Kpt. Nále

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

člen NARKS

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM! 1 izbový byt , 36 m2, Rača - Žarnovická

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²

Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská chalupa s dušou - Liptovské Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

Priestor na prevádzkovanie služieb,26m2,Kapitulská ul.,Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 26 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov na prenájom priestor vhodný na prevádzkovanie služieb -

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Predaj, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Reality Námestovo

1 izbový byt | Štefánikova | 35 m²

PREDANÝ !!! Tento byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Námestovo

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská drevenica chalupa s dušou. Lipt. Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - zariadený zrekonštruovaný 4i RODINNÝ DOM / Mostište

Reality Púchov

Rodinný dom | Mostište | 140 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Púchov

198,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 1.899 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 1,899 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľadáte prílež

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

56,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Pozemok na rekreačné účely- Lazy pod Makytou/ Čertov 2.252 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 2,252 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov vhodný na výstavbu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

66,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Predaj: Apartmán 48 m2, v centre Banskej Štiavnice - DIVNÁ PANI

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice. Historick

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

154,000 € 3229 €/m²

člen NARKS

Posledných 5 Stavebných pozemkov 573m2 a 525m2 a Martine Priekope

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Priekopa | 509 m²

Posledných 5 pozemkov Stavebný pozemok č. 3- 524m2, Stavebný pozemok č. 4- 525m2, Stavebný po

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 101 m2, prízemie: služby, obchod s výkladom, K1 - Sásová

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 101 m²

AstonReal Vám ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K1, Rudohorská 1/A, Sásová, priestor o