2 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 49 m²
AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 49 m² nachádzajúci sa v meste Svit na ulici Kpt. Nále
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent
199,500 € 384 €/m²
1 izbový byt | Žarnovická | 36 m²
Bez provízie sprostredkovateľovi!!!! Astonreal ponúka na prenájom 1-izbový byt v Rači na Žarno
570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Liptovské Kľačany | 77 m²
AstonReal ponúka na predaj ! Chalupa, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova P
228,000 € 2961 €/m²
Obchodné priestory | Kapitulská | 26 m²
AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov na prenájom priestor vhodný na prevádzkovanie služieb -
190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²
AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²
4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo
190,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,085 m²
AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej obci Pucov s celkovou výmerou 108
70 €/m2 70 €/m2
Záhrada | Srnková | 377 m²
AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj záhradnú chatku s pozemkom v Banskej Bystrici,
Cena dohodou
Dvojgarsónka | PENTAGON | 42 m²
PREDANÉ - ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj kompletne p
Cena dohodou
Rodinný dom | Jahodová | 300 m²
AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa priestranný a veľmi vkusne zrekonštruovaný sam
1 € 0 €/m²
Priestor pre sklad | Východná | 4,950 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na prenájom: Skladové haly v Poprade - východ. Momentá
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Turecká | 250 m²
PREDANÉ !!! AJ Tento DOM už má nových majiteľov a ja ďakujem bývalým majiteľom za dôveru. Ozvi
Cena dohodou
Rodinný dom | Liptovské Beharovce | 166 m²
AstonReal ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v pokojnej a vyhľadávanej lokali
299,000 € 1801 €/m²
2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²
AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 646 m²
- Znížená cena!!! + DOHODA!!! - Vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmer
120 €/m2 120 €/m2
3 izbový byt | Magurská | 70 m²
AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70
Cena dohodou
3 izbový byt | Tatranská | 78 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt na TATRANSKEJ ulici v Sásovej o
Cena dohodou
1 izbový byt | Štefánikova | 35 m²
PREDANÝ !!! Tento byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka
Cena dohodou
Apartmán | Veľká Lomnica | 57 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rekreačný apartmán vo Vysokých
185,000 € 3246 €/m²
1 izbový byt | Severná | 29 m²
AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici
109,000 € 3759 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Štrba | 976 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Stavebný pozemok v obci Štrba. Pozemok je
164,000 € 168 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Liptovský Ján | 1,980 m²
EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o novo zrekonštruov
1,200,000 € 606 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.