Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Považskej Bystric

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

150,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Pozemok na komerčné účely - 3787m2, Ružomberok

Reality Ružomberok

Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

Predaj! Nádherná Liptovská drevenica chalupa s dušou. Lipt. Kľačany

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Liptovské KĽačany | 77 m²

AstonReal ponúka na predaj ! Drevenica, kde sa spomaľuje čas – výnimočné miesto v srdci Liptova

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

228,000 € 2961 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - zariadený zrekonštruovaný 4i RODINNÝ DOM / Mostište

Reality Púchov

Rodinný dom | Mostište | 140 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom s udržiavaným pozemkom v tichej bočnej ulic

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Púchov

198,000 € 1414 €/m²

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok Lazy pod Makytou- Čertov 1.899 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 1,899 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov. Ak hľadáte prílež

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

56,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Pozemok na rekreačné účely- Lazy pod Makytou/ Čertov 2.252 m2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | Čertov | 2,252 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v rekreačnej oblasti čarovných Javorníkov vhodný na výstavbu

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

66,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Predaj: Apartmán 48 m2, v centre Banskej Štiavnice - DIVNÁ PANI

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmán v historickom centre Banskej Štiavnice. Historick

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

154,000 € 3229 €/m²

člen NARKS

Posledných 5 Stavebných pozemkov 573m2 a 525m2 a Martine Priekope

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Priekopa | 509 m²

Posledných 5 pozemkov Stavebný pozemok č. 3- 524m2, Stavebný pozemok č. 4- 525m2, Stavebný po

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 101 m2, prízemie: služby, obchod s výkladom, K1 - Sásová

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudohorská | 101 m²

AstonReal Vám ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K1, Rudohorská 1/A, Sásová, priestor o

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Prenájom, zariadený autoservis, Nové Mesto n/Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priestor pre sklad | Banská | 370 m²

AstonReal Ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na prenájom zariadený a kompletne vybavený au

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS

Apartmán HREBIENOK RESORT I. - 69 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 44 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

509,220 € 11291 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT I. - 45 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 39 m²

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

332,100 € 8308 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch PREDANÉ!!!! ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI– NOVOMESK

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! 2,5 izb. byt v Dolnom Kubíne

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Chočská | 62 m²

REZERVOVANÉ!!! AstonReal ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Dolnom Kubíne, časť BANISKO. Byt o

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Penzión - Kúria, Ivachnová - Lazy, pozemok 10.328m2

Reality Ružomberok

Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²

AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh

Publikované: 30.09.2011 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

599,000 € 515 €/m²

člen NARKS

AstonReal: na predaj útulný rekreačný domček v lone prírody - Delava

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 48 m²

AstonReal: Ak hľadáte oddych od pracovného a mestského zhonu a hľadáte pokoj v prírode, nie ste

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Exkluzívne: Predaj Rodinný dom v Skalici

Reality Skalica

Rodinný dom | Skalica | 80 m²

AstonReal ponúka výhradnom zastúpení rodinný dom v Skalici v širšom centre mesta. Dom je v stav

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: ZRUBOVÁ chata, úžitková plocha 50 m, pozemok 368 m2, RYKYNČICE

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ chatu v lokalite RYKYNČICE, konkrétne Dolné Rykynčice, okres

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME veľký 2i byt ALEBO 3i byt, Považská Bystrica - Lánska

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Lánska | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta veľký 2-izbový byt, poprípade 3-izbový byt o ce

Publikované: 18.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

138,000 €

člen NARKS

RODINNÝ DOM - 2 bytové jednotky + garzónka + garáž - MESTSKÝ PARK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

AstonReal Vám Exkluzívne ponúka JEDINEČNÚ nehnuteľnosť na predaj v PRIAMOM centre mesta Banská

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

550,000 € 2200 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM nadštandardný 4 izb., byt, ul. Rudlovská cesta, centrum B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlovská cesta | 120 m²

AstonReal ponúka na prenájom nadštandardný mezonetový 3 spálňový byt s priestrannou vstupnou ha

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj !Elegantný byt s wellness prvkami pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²

Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt na ul. Tulská, časť Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v osobnom vlast

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Kúpime 2izbový byt, Beskydská ul. 7,9,11, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Beskydská 9 | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2izbový byt na konkrétnej adrese Beskydská ul.č. 7, 9 alebo 11 v Ba

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Reality v Martine (747)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22997)
Upresniť hľadanie