Priestor pre sklad | Vrútky | 6,120 m²
EXKLUZÍVNE ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 3.poschodovú budovu s tridsiatimi kanceláriami vo V
650,000 € 131 €/m²
Rekreačný pozemok | 9,429 m²
AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v katastrálnom území Turecká o výmere 9.429 m2.
159,000 € 17 €/m²
Rodinný dom | Herlianska | 85 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,107 m²
AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K
65 €/m2 65 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²
AstonReal ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (2024). Dom je jednopodlažný s nadštandard
Cena dohodou
Rodinný dom | Sliač | 0 m²
AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z
185,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest
Cena dohodou
2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²
PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v PÚCHOVE, ulica Mládežnícka, Okru
145,000 €
1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²
PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²
!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu
Cena dohodou
1 izbový byt | Trstená | 39 m²
AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt v Trstenej. Balkón výhodou. Byt môže byť aj v pô
70,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Liptovské Sliače | 300 m²
PREDANÉ - AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 3 podlažný, 6 izbový rodinný dom v obci Liptovs
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma
147,600 € 25 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:
150,000 € 1875 €/m²
3 izbový byt | Severná | 76.3 m²
PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s
Cena dohodou
2 izbový byt | Sásová | 57 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť
140,000 € 2456 €/m²
Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²
65 €/m2 65 €/m2
Apartmán | Nezadaná | 30 m²
AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred
92,000 € 3067 €/m²
2 izbový byt | Juh | 54 m²
AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Najlepšie starý, alebo nový juh
155,000 € 2870 €/m²
2 izbový byt | Karpatská | 55 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS
194,000 € 3527 €/m²
3 izbový byt | Fončorda | 69 m²
AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská
217,000 € 3145 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.