Prenájom skladových priestorov v Priemyselnom parku Poprad- do 2500 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,000 m²

AstonReal ponúka na prenájom skladové priestory v hale Priemyselného parku Matejovce. Nejedná

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ pozemok 651m2 s výhľadom na V. Tatry

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 651 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ - slnečný a rovinatý pozemok o výmere 651 m2, o rozmere cca 28 m x 23 m

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 120.000,- €, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Cena

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

120,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.245m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,245 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

Predaj:Prerobený 4-izbový RODINNÝ DOM, pozemok 675 m2, Diviaky

Reality Martin

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj prerobený 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach ča

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Martin

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 5.517m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 5,517 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

Na predaj pozemok na exponovanom mieste na účel občianskej vybavenosti

Reality Púchov

Komerčná zóna | Vsetínska | 2,281 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na exponovanom mieste na účel občian

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

156,000 € 68 €/m²

člen NARKS

Veľmi súrne hľadám 1-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Lánska | 40 m²

AstonReal veľmi súrne hľadá pre našu klientku 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Balkón podmien

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

93,000 € 2325 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Kancelárie + Hala, 2.050 m2, pozemok 6120 m2, Vrútky

Reality Vrútky

Priestor pre sklad | Vrútky | 6,120 m²

EXKLUZÍVNE ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 3.poschodovú budovu s tridsiatimi kanceláriami vo V

Publikované: 22.09.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Vrútky

650,000 € 131 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE ! pozemok na predaj, 9.429 m2, Turecká

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | 9,429 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v katastrálnom území Turecká o výmere 9.429 m2.

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

159,000 € 17 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový rodinný dom, Prešov - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Herlianska | 85 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,107 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ: Novostavba rodinného domu pozemok:653m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (2024). Dom je jednopodlažný s nadštandard

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta RODINNÝ DOM v kúpeľnom meste Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | Sliač | 0 m²

AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Sliač

185,000 €

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 376 m2 Liptovské Kľačany - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁME 3i byt s balkónom, výťah, PÚCHOV - Mládežnícka, Okružná, Dvory

Reality Púchov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v PÚCHOVE, ulica Mládežnícka, Okru

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Púchov

145,000 €

člen NARKS

PREDANÉ: ozvite sa, predám aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadáme 1-izbový byt v Trstenej

Reality Trstená

1 izbový byt | Trstená | 39 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt v Trstenej. Balkón výhodou. Byt môže byť aj v pô

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Trstená

70,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Rodinný dom 6 izbový, pozemok 717m2, Liptovské Sliače

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Liptovské Sliače | 300 m²

PREDANÉ - AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 3 podlažný, 6 izbový rodinný dom v obci Liptovs

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

hľadáme RODINNÝ DOM ! Beluša/Kočkovce/Vieska Bezdedov/Dohňany/Nimnica

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Púchov

150,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22993)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie