PRENÁJOM: Administratívne, kancelárske priestory - J. Jančeka

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²

AstonReal ponúka na prenájom moderné priestory o výmere 200m2 v novopostavenej budove na ulici

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok 1257 m2, Badín - Banská ul.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

NA PRENÁJOM: Útulný, zariadený 2-izbový byt s balkónom- Za cintorínom

Reality Púchov

2 izbový byt | Za cintorínom | 59 m²

Realitná kancelária AstonReal Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM útulný zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Púchov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 41 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 2927 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4 izb byt FONČORDA / RADVAŇ!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 0 m²

AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt centrum Národná ul. 64m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Národná | 64 m²

Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Nový 2-izb. byt s park. miestom,loggia,2.p.,Rača-Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Vrbenského | 56 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj moderný, vkusne zariadený 2-izbový b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 4018 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

PREDANÉ!!!! AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt v zateplenom bytovom dome. Byt sa nachádza

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

NOVOSTAVBA: 6-izbová CHATA, VL pozemok 484 m2 v Martine

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Stráne | 180 m²

AstonReal ponúka na predaj zariadenú 6-izbovú CHATU v Martine pod Lanovkou na vstupe na Martins

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

439,000 € 2439 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok - 7500 m2 Vysoké Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Slavkov | 7,500 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - kataster Veľký Slavkov, investičný pozemok s r

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

84 €/m2 84 €/m2

člen NARKS

Predané: Priestor na podnikanie - 27m2 - Ružomberok - Madačova ul.

Reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | M. Madačova | 27 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj priestor vhodný na kanceláriu alebo obchod. Priestor sa na

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É !!! - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj REKREAČNÚ CHATU vo vyhľadávanej lokalite Nízkych Tati

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

126,500 € 1807 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: pozemok na IBV - 1176m2 - Liptovská Štiavnica

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Liptovská Štiavnica | 1,176 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o výmere 1.176m2 určený na vý

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

99,000 € 84 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Vkusný 2-izbový ateliér, 58m, Pod Sokolice,Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 58 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj pekný, priestranný a vkusný 2-izbov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

137,000 € 2362 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový bungalov s výhľadom na Tatry, pozemok 839m2

Reality Tvarožná

Rodinný dom | Nezadaná | 136.9 m²

4-izbový bungalov s výhľadom na Vysoké Tatry, pozemok 839 m² – Tvarožná Realitná kancelária As

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tvarožná

Cena dohodou

člen NARKS

Rôznorodo využiteľné priestory na prenájom, Zlatovská, Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Zlatovská | 2,302 m²

Aston Real ponúka na prenájom dvojpodlažnú budovu so širokým spektrom využitia na Zlatovskej ul

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS

Investičný rovinatý pozemok v intraviláne- Púchov 3231 m2

Reality Púchov

Komerčná zóna | Púchovská | 3,231 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Púchove. Celková rozloha pozemku je 3231 m2

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

119,000 € 37 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta starší rodinný dom vhodný na rekonštrukciu

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Považskej Bystric

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Považská Bystrica

150,000 € 938 €/m²

člen NARKS

Pozemok na komerčné účely - 3787m2, Ružomberok

Reality Ružomberok

Komerčná zóna | Tatranská cesta | 3,787 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok na komerčné účely nachádzajúci sa na hlavnom ťahu Ružomberok

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM, obývateľný,3-4 izbový,pozemok cca 500 m2,Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, lokalita Trenčín - celé mesto. Dom môže byť aj v p

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Trenčín

330,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2i byt, po rekonštrukcii, 50-68 m2, LM, 145.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 50 m2 - 6

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

Prenájom skladových priestorov v Priemyselnom parku Poprad- do 2500 m2

Reality Poprad

Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,000 m²

AstonReal ponúka na prenájom skladové priestory v hale Priemyselného parku Matejovce. Nejedná

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: REZERVOVANÉ pozemok 651m2 s výhľadom na V. Tatry

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | 651 m²

AstonReal: REZERVOVANÉ - slnečný a rovinatý pozemok o výmere 651 m2, o rozmere cca 28 m x 23 m

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 120.000,- €, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Cena

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

120,000 €

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (747)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Rodinné domy na predaj (22995)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie