EXKLUZÍVNE ! pozemok na predaj, 9.429 m2, Turecká

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | 9,429 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v katastrálnom území Turecká o výmere 9.429 m2.

Publikované: 04.07.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

159,000 € 17 €/m²

člen NARKS

AstonReal: predaj 4-izbový rodinný dom, Prešov - Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Herlianska | 85 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vhodným na výstavbu dvoch rodinných do

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačné pozemky v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,107 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačné pozemky v mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný K

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ: Novostavba rodinného domu pozemok:653m2

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

AstonReal ponúka na predaj novostavbu rodinného domu (2024). Dom je jednopodlažný s nadštandard

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta RODINNÝ DOM v kúpeľnom meste Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | Sliač | 0 m²

AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Sliač

185,000 €

člen NARKS

Predaj! stavebný pozemok 376 m2 Liptovské Kľačany - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 376 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Liptovské Kľačany – ideálne miest

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Kľačany

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁME 3i byt s balkónom, výťah, PÚCHOV - Mládežnícka, Okružná, Dvory

Reality Púchov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v PÚCHOVE, ulica Mládežnícka, Okru

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Púchov

145,000 €

člen NARKS

PREDANÉ: ozvite sa, predám aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | Žakovce | 675 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadáme 1-izbový byt v Trstenej

Reality Trstená

1 izbový byt | Trstená | 39 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt v Trstenej. Balkón výhodou. Byt môže byť aj v pô

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Trstená

70,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: Rodinný dom 6 izbový, pozemok 717m2, Liptovské Sliače

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Liptovské Sliače | 300 m²

PREDANÉ - AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 3 podlažný, 6 izbový rodinný dom v obci Liptovs

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

hľadáme RODINNÝ DOM ! Beluša/Kočkovce/Vieska Bezdedov/Dohňany/Nimnica

Reality Púchov

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na kúpa Púchov

150,000 € 1875 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 76.3 m²

PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj ! pozemok 720m2 (41mx17m) Pavčina Lehota-Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²

AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 1,215 m²

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 2 izbový by POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | Juh | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Najlepšie starý, alebo nový juh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2870 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Súrne hľadám pre klienta 2-izbový byt v meste Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

AstonReal hľadá súrne pre klienta 2-izb.byt v meste Skalica. Lokalita Clementisova, prípadne Ko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (22994)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie