Svetlo, výhľad a pokoj - na predaj 2 izbový byt v korunách stromov - Ružinov - Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 42.24 m²

Túžite ráno popíjať kávu na loggii obklopenej tichom a zeleňou? Presne takto môžu vyzerať vaše

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,990 € 5161 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Praktický 1 izb byt s kobkou - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Železničná | 32 m²

Realitná kancelária JKV Real Vám ponúka na predaj tento šikovný 1 izbový byt, kde nenájdete hlu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

126,990 € 3968 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný a kompletne zariadený 2- izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 45 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj – stavebný pozemok v obci Terany pri Dudinciach

Reality Terany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 659 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v pokojnej obci Terany, len 2 minúty autom od kúpeľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Terany

25,000 € 38 €/m²

Novinka
Novinka

Mezonet v obci Zohor na Školskej ulici

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný mezonetový 3-izbový byt v obci Zohor na ulici Školská. Byt je no

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Zohor

195,000 € 2344 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici na ulici Donská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt na Mikulášskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v lukratívnej lokalite priameho centra Bratislavy,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4644 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Malé Leváre | 554 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v peknej, tichej lokalite v Malých Levároch (nie Alej). Jed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

79,900 € 144 €/m²

Novinka
Novinka

2,5 izbový byt v tehlovom dome, Medzilaborecká ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt vo veľmi tichej a vyhľadávanej časti Ružinova, na ulici Medzi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Novinka
Novinka

2- izbový byt v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novinka
Novinka

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 3-izbového bytu, Bajkalská, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 130 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Tri veže na Bajkalskej ulici v Bratislav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

650,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt, ulica Bodrocká, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3603 €/m²

Novinka
Novinka

Prerobený 3-izbový byt 71,55 m², Tehelná, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Tehelná | 71.55 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Tehel

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

254,000 € 3550 €/m²

Novinka
Novinka

Útulný rodinný dom s veľkou záhradou v Gbelciach ideálny na bývanie, chalupu alebo investíciu

Reality Gbelce

Rodinný dom | 100 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Gbelce, okres Nové Zámky. Dom sa nachádz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Gbelce

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný rodinný dom vo Svodíne s garážou + 7000 m2 pozemku – pripravený na bývanie, hospodárenie alebo budúce plány

Reality Svodín

Rodinný dom | 150 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný rodinný dom v obci Svodín, okres Nové Zá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Svodín

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

ZÁPAD 1 - 2-izbový byt s loggiou na prenájom v SNV

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Tkáčska | 50.48 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na prenájom 2-izbový byt s loggiou na Tkáčskej ulici na sídl. Z

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Spišská Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

209,900 € 4006 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ : TOP - Prvé bývanie - 1. izbový byt na Žatevnej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

135,000 € 6294 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (22943)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (746)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie