Útulný rodinný dom v Čate – ideálny na chalupu, štartovacie bývanie aj investíciu

Reality Čata

Rodinný dom | 100 m²

TU reality ponúka na predaj útulný rodinný dom v pokojnej obci Čata, okres Levice, vhodný na tr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Čata

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

NOVINKA V PONUKE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt na Exnárovej ul. v BAII-Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Exnárova | 70 m²

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4141 €/m²

Novinka
Novinka

REALFINANC – 100% aktuálny! 35 ročný - 5 izbový rodinný dom s garážou, pozemok 692 m2, Opoj !

Reality Trnava

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový Rodinný Dom v Osobnom Vlastníctve o výmere zastavanej plochy 140 m2

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Opoj

Rodinný dom | 180 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Opoj

225,000 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ v Manínskej tiesňave – Rekreačné 2.izbové bungalov v srdci prírody

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

TUreality ponúka na predaj unikátny investičný projekt murovaných rekreačných bungalovov v exkl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PREDAJ SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK (S MOŽNOSŤOU VÝSTAVBY!) - 3844 m2, IS V DOSAHU, PRÍSTUPOVÁ CESTA, HORNÁ SÚČA

Reality Horná Súča

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok (3844 m2), nachádzajúci sa v extr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Horná Súča

49,000 €

Novinka
Novinka

Na predaj 3i byt pre aktívnych ľudí na kompletnú rekonštrukciu- najvyššie poschodie a top výhľady, Sihoť 1

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 76 m² na vyhľadávanej ulici Nábrežná v Tr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2236 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový tehlový bungalov s 10 kW fotovoltikou, 154 m², Mokrance

Reality Mokrance

Rodinný dom | Gaštanová | 154.1 m²

Vlastná výroba elektriny a odhadované mesačné náklady na elektrinu do cca 50 € pre 4-člennú rod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Mokrance

379,000 € 2459 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT / ponúka na predaj 6 izbovú haciendu na pozemku 2175m2 v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Čerešňová | 465 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj veľkorysú rodinnú vilu v tichej lokalite obce Malý

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

1,300,000 € 2796 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 613 m²

DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95,000 € 155 €/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ byt s ideálnou dispozíciou a panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Uhrova | 88 m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,900 € 4203 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

110,000 € 156 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 600 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 187 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

120,500 € 185 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 1-izbový byt, Ružinov. Aj investične

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTOV

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Priestranný 4-izbový byt v top lokalite Humenné

Reality Humenné

4 izbový byt | Nemocničná | 83 m²

ID:522 GE-MAX Reality ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt v Humennom, ktorý je ideálnou voľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Zastavaná plocha je 119 m2. Dom je postavený z kvalitnej tehly Porotherm, zateplený polystyrén

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

185,000 € 1850 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1-izbového bytu Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 39 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom útulný a svetlý byt po čerstvej výmaľbe (jar 2026), ideálny pre j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2i RD v Smoleniciach – inteligentné bývanie s nízkymi nákladmi

Reality Trnava

Rodinný dom | 50 m²

Novostavba | Smart technológie | pokojná lokalita pod Malými Karpatmi _________________________

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

145,000 € 2900 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 3izb byt Trebišovská ul. Košice, Košice - Západ s loggiou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trebišovská | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom 3izb byt v lukratívnej časti Košice - Západ. Nachádza sa na

Publikované: 05.04.2023 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom, 1 izbový, byt 29m2 s pivnicou, moderná rekonštrukcia pre náročného klienta Kaspická ul. , Košice-NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Kaspická | 29 m²

VISIT REAL Vám po dohode s majiteľom a osobnej obhliadke exkluzívne ponúka na prenájom 1 izbov

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Nad jazerom

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predaj meštiacky byt historické centrum mesta Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 74.08 m²

Predaj meštiacky byt s vysokými stropmi a výborným investičným potenciálom - historické centru

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

275,000 € 3712 €/m²

Novostavba RD "D" v obci Perín-Chym časť Vyšný Lánec

Reality Nižný Lánec

Rodinný dom | Nezadaná | 112.39 m²

Exkluzívne rodinné domy, Košice - okolie Vyšný Lánec v stave ukončená hrubá stavba. Ponúkame

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižný Lánec

142,000 € 1263 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (746)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Rodinné domy na predaj (22943)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30335)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie