Predaj stavebného pozemku v obci Hriňová - časť Riečka

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 3,827 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v lone krásnej prírody vhodný na výstavbu, nachádzajúci sa v obc

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 19.06.2025
Pozemky na predaj Hriňová

15 €/m2 15 €/m2

Prenájom kancelárskeho priestoru na námestí SNP Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 54.25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa priamo na námestí SNP vo Zvolene.

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

781.56 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove v cent

Publikované: 20.09.2019 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

105 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov vo Zvolene - Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Lieskovská cesta | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s možnosťou vyhradeného parkovania nachádzajúce

Publikované: 08.10.2019 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

216 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v centre Zvolena

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 23 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v centre Zvolena. Priestor o rozlohe 23m2 sa nac

Publikované: 12.05.2020 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

195 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom prízemného priestoru - Nám. SNP Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 49.46 m²

Ponúkame Vám na prenájom prízemný priestor nachádzajúci sa na námestí SNP vo Zvolene, vhodný na

Publikované: 10.09.2020 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove vo Zvo

Publikované: 26.01.2021 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na prenájom Zvolen

98 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Parkovacie miesta na prenájom Zvolen - centrum

Reality Zvolen

Spevnené plochy | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 parkovacie miesta (možnosť prenájmu aj jednotlivo) v centre mesta Zv

Publikované: 14.05.2012 Aktualizované: 17.06.2025
Objekty na prenájom Zvolen

80 €/mesiac

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne so záhradou 540 m² – Horský park, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na Slavíne | 255 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom pri Slavíne – Horský park, Staré Mesto, Bratislava • Úžitková plo

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný byt, samostatné 4 izby, loggia z kuchyne, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 84 m²

Realitná kancelária PLATINUM REAL s.r.o., ponúka na prenájom pekný, slnečný a na dve strany ori

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lozorno

Reality Lozorno

Rodinný dom | 90 m²

Pre klientov hľadám do ponuky staršie pôvodné alebo čiastočne zrekonštruované rodinné domy. Cen

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na kúpa Lozorno

200,000 € 2222 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Devínska Nová Ves

Pre veľký záujem klientov hľadám do ponuky dvojizbové ( prípadne aj iné) byty v Devínskej Novej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

200,000 € 3571 €/m²

pokojná časť: RD + menší RD prístavba: poz. 646 m2, ul. Národná, Modra - KRÁĽOVÁ, 280,-/m2 (celkom - 180 880,-€)

Reality Modra

Rodinný dom | Národná | 150 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Modra

180,880 € 1206 €/m²

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V KĽUDNEJ ČASTI STUDIENKY

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

REZERVOVANE Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodin

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Studienka

135,000 € 1227 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

VITAJTE V OÁZE POKOJA V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Čajakova | 167 m²

Predstavte si letné večery v záhrade, pokojné rána v zimnej záhrade, dostatok priestoru na všet

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

DO DVORA ORIENTOVANÝ PRIESTRANNÝ 3 IZB. BYT NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pražská | 97 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 3 izbový byt o vý

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

UŽÍVAJTE SI TENTO FAMÓZNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devín

Chalupa, rekreačný domček | Štítová | 40 m²

REZERVOVANE Realitná spoločnosť AC Reality sro. ponúka na predaj 2podlažný 1 izbový rek

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Garážové státie na -1.p.p. , novostavba III. Veže, recepcia 24/7, Bratislava III, Nové Mesto, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie v lokalite kde miesto na parkovanie skoro nenájdete Brat

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

28,000 € 1750 €/m²

SPEKTRUM REALITY - Na PREDAJ 1 -izbový byt 39 m2, Prievidza, Centrum

Reality Prievidza

1 izbový byt | - | 39 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 1- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

66,000 € 1692 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Veľký nadštandartný byt so samostatným vchodom v rodinnom dome pre náročného klienta

Reality Žilina

3 izbový byt | Juraja Závodského | 130 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame nadštandartný, 3 izbový byt o výmere takmer 130m2 v rodinnom dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom v novej lokalite

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | Oblazov | 640 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v novovznikajúcej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

65,000 € 102 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 4i byt, NOVOSTAVBA TAMMI, PREDZÁHRADKA, 2 X PARKING, Pri Hrubej lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 84 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný a hlavne priestranný 4i

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

369,000 € 4393 €/m²

PRIESTRANNÉ PARKOVACIE STÁTIE

Reality Banská Bystrica

Garáž | Hurbanova | 20 m²

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ PARKOVACIE STÁTIE vo vnútornej garáži novostavby bytového domu v blízko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30330)
Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22947)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8525)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie