VYMEŇ SUSEDA! - NA PREDAJ POZEMOK PRE VÝROBU A LOGISTIKU V SRDCI RUŽINOVA– Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vlčie hrdlo | 6,000 m²

Lokalita: Ružinov Výmera: 6000 m² Účel využitia: skladové, logistické a výrobné areály, stave

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

400 €/m2 400 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! – Výnimočný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe s parkovacím státim, Hamuliakovo.

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | 49.51 m²

Hľadáte miesto, kde si po náročnom dni naozaj oddýchnete, no zároveň nestratíte kontakt s mesto

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

189,990 € 3837 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA – KRÁSNY 7 IZB. BYT 380 m2 SO ZÁHRADOU A VLASTNOU GARÁŽOU, DUNAJSKÁ STREDA - CENTRUM

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Biskupa Kondého | 380 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a nadštandardný 7 izbový byt o celkovej výmere 380m2 so

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

349,900 € 921 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 4-izbový rodinný dom s vlastnou záhradou ktorý je súčasťou 3-domu v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Hlavná | 102 m²

Ponúkame vám nový domov v modernej novostavbe typu trojdom. Každá jednotka má vlastný samostatn

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

330,000 € 3235 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Nadštandartný 3 izbový byt so záhradou v Dunajskej lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Hlavná | 78.07 m²

Ponúkame vám na predaj moderný a zároveň elegantný 3-izbový byt v štandarde s vlastnou záhrado

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

269,900 € 3457 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA - Luxusná rekreačná vila s vírivkou a privátnym mólom v lokalite Senecké jazerá.

Reality Senec

Rodinný dom | 205 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nadštandardne zariadenú rekreačnú vilu v lokalite Senecké Jazerá.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ESTATE INVEST! - VÝNIMOČNÝ KOMERČNÝ PRIESTOR v srdci Starého Mesta – roh Dunajskej a Klemensovej ulice, BA I – Staré mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Dunajská | 129 m²

Ponúkame na predaj výnimočný komerčný priestor o celkovej výmere 129 m², nachádzajúci sa na roh

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! – Veľký stavebný pozemok s úžasným výhľadom o výmere 3045 m2 pri meste Banská Štiavnica

Reality Uhliská

Pozemok pre rodinné domy | Uhliská | 3,045 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Uhliská v malebnom prostredí Chránenej krajinn

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Uhliská

75,000 € 25 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BOČNÁ ULICA, BRATISLAVA II - TRNÁVKA.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 253 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, stavebný pozemok o celkovej výmere 253.00 m2 napojený na všetky i

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,900 € 711 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Komerčná hala na prenájom, BA III / Magnetová ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 200 m²

Ponúkame na prenájom novú halu o výmere 200 m2 /10x20m/ v Bratislave v mestskej časti BA III -

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

ESTATE INVEST! – Výnimočné komerčné haly na prenájom /350 m2, 680m2, 1030 m2/

Reality Veľký Biel

Objekt pre obchod | 350 m²

Ponúkame na prenájom halu o celkovej výmere 350.00m2, v uzavretom súkromnom areáli v obci Veľký

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Veľký Biel

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Hľadáme pre hotovostného klienta 2-izbový byt v BA Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 50 m²

Zvažujete predaj 2 izbového bytu v novostavbe v mestskej časti Bratislava Petržalka? Oslovte ná

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

285,000 € 5700 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – PONÚKAME NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ 6 IZB. RODINNÝ DOM, ŠENKVICE

Reality Šenkvice

Rodinný dom | 366.3 m²

Ponúkame na predaj nádherný trojpodlažný 6 izbový rodinný dom s úžasnou atmosférou, pričom jeho

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

499,000 € 1362 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - 4 IZB. RODINNÝ DOM S VEĽKÝM ZÁHRADNÝM DOMČEKOM V NOVOVYBUDOVANEJ REZIDENČNEJ LOKALITE VAMPÍL

Reality Malacky

Rodinný dom | 93.44 m²

Predaj 4-izbového bungalovu s veľkým záhradným domčekom v obľúbenej rekreačnej lokalite Vampíl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Malacky

299,990 € 3211 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! : Moderná polyfunkčná novostavba (366 m²) – BA II, Podunajské Biskupice.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Bieloruská | 366 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu, dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu (novostavbu) v atraktívn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

699,000 € 1910 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Na predaj pekný 4 izbový rodinný dom v obci Slovenská Ľupča – pri meste Banská Bystrica

Reality Slovenská Ľupča

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 4 izbový rodinný dom o celkovej výmere 200 m2 v obci S

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ľupča

289,900 € 1450 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 1 IZB. BYT S KLIMATIZÁCIOU. KRÍŽNA ULICA. STARÉ MESTO BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 42 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený klimatizovaný 1-izbový byt, ktorý sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

670 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - PRENÁJOM GARSÓNKY SO ZASKLENOU LOGGIOU, BA V. - OSUSKÉHO

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Osuského | 24 m²

Ponúkame na prenájom garsónku vo výbornej lokalite o celkovej výmere 24 m2 + loggia, byt je ori

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

450 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!-VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 4 IZB. RD - NOVOSTAVBA, BLATNÉ, SENEC, SLEPÁ ULICA – PAŽIŤ.

Reality Blatné

Rodinný dom | Pažiť | 86.87 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový Rodinný dom v obci Blatné, ktorý je umiestnený v slepej p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Blatné

299,900 € 3452 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Zrekonštruovaný 6 izb. dom s veľkorysým pozemkom s bazénom a garážou, Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Bartok Béla

Výnimočný 6-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom s bazénom a garážou na výbornom mieste v rámci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

349,900 € 897 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - PRENÁJOM ADMINISTRATÍVNYCH / KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV v Bratislave (Petržalke) na Kopčianskej ulici s možnosťou parkovacieho státia.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kopčianska | 61.49 m²

Ak hľadáte kancelárie či iné administratívne priestory na prenájom, naša ponuka v Petržalke je

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

7.76 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - Na predaj stavebný pozemok s výnimočným výhľadom 614 m² – Nové Košariská, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | 614 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 614 m² v krásnej rekreačno-obytnej lok

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

130,000 € 212 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! - STAVEBNÝ POZEMOK V SRDCI PRÍRODY – LUBINA, HRNČIAROVE

Reality Lubina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,400 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2 400 m² v malebnej obci Lubina – Hrnčiarove (okre

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

50 €/m2 50 €/m2

člen NARKS

ESTATE INVEST - Skladové priestory na prenájom 400 m2, BA III / Žabí Majer

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 400 m²

Ponúkame na prenájom plechový skladový priestor / halu o výmere 400 m2 v Bratislave v mestskej

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Reality v Martine (746)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie