Exkluzívne na predaj 3 izbový byt Juh

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Jánošíkova | 75 m²

Exkluzívne iba u nás! Hľadáš pokojné bývanie ? Bezproblémové parkovanie? Byt bez ďalšej investí

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

155,000 € 2067 €/m²

Útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt za TOP cenu!

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | T. G. Masaryka | 38 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 1-izbový byt na Masarykovej ulici 22, kde máte všetko dôležité hne

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Znížená cena na Predaj Rodinný dom v blízkosti Berku

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 130 m²

Exkluzívna Ponuka, iba u Nás. Znížená cena! Dohoda možná. Ponúkam na predaj rodinný dom vo vyhľ

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

229,000 € 1838 €/m²

Exkluzívne iba u nás - Novinka! Na predaj Novostavba Rodinných Domov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 110 m²

Predstavujeme radovú výstavbu rodinných domov v novovybudovanej lokalite v Nových Zámkoch. Mát

Publikované: 07.10.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

179,000 € 1627 €/m²

Luxusná 4 izbová rodinná vila na Predaj - Novostavba

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Zapad | 220 m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú luxusnú Novostavbu neďaleko od centra v Nových Zámkoch. Rodiný bol

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Ponúkam na Predaj Novostavbu 2 izbového bytu na Andovskej ulici

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovska | 64 m²

Rezervované. Exkluzivna ponuka! Ponúkam na predaj zariadený 2 izbový byt v novostavbe s výmerou

Publikované: 04.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 2031 €/m²

Ponúkam na prenájom 3 izbový zariadený byt na Andovskej

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 66 m²

Exkluzívne Ponúkam na prenájom 3 izbový byt v novostavbe na Andovskej ulici v Nových Zámkoch. B

Publikované: 09.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predám garáž aj s pozemkom – Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

Garáž | Červenej Armády | 19 m²

Predám garáž v radovej zástavbe v obci Kalná nad Hronom na ulici Červenej armády za bytovkou. G

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Kalná nad Hronom

10,000 € 526 €/m²

Novinka
Novinka

Bývajte v zelenej a pokojnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 66 m²

Ranná káva v modernej kuchyni. Voňavé bylinky či jahody na vašej lodžii. Večer na pohodlnej sed

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,000 € 4030 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom: Slnečný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Bieloruská ul., Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 33 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na prenájom kompletne zreko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný 1-izbový byt, Môťová

Reality Zvolen

1 izbový byt | Pribinova | 33 m²

Na prenájom 1-izbový byt na ul. Pribinova, na 2.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je o vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

470 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BRANDreal - Polyfunkčný objekt s možnosťou nadstavby 2 podlaží -Piešťany

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | A. Hlinku | 800 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt vhodný na: - SHOW ROOM ALEBO PREDAJŇU - KANECELÁRIE - SER

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Novinka
Novinka

CREDA | REZERVOVANÉ | predaj stavebný pozemok 600 m2, Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Pozemok pre rodinné domy | Adyho | 600 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa na ulici Adyho

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Info v RK

Novinka
Novinka

1-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | Dlhé hony | 52.59 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľadom

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,990 € 3042 €/m²

2-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 61.11 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľado

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,990 € 3027 €/m²

Jedinečná príležitosť – 2-izbový byt priamo na Štrbskom Plese s výhľadom na Tatry!

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 47 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt v srdci Vysokých Tatier – na Štrbskom Plese, kde je bytová

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

269,990 € 5744 €/m²

Jedinečná investičná príležitosť – DVA APARTMÁNY NA PREDAJ v SRDCI TATRANSKEJ LOMNICI

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 106.2 m²

Jedinečná investičná príležitosť v Tatranskej Lomnici Predstavujeme vám dva nádherné, kompletn

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

259,990 € 2825 €/m²

3-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Dlhé hony | 93.13 m²

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

254,990 € 2738 €/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - NOVOSTAVBA EDEN

Reality Poprad

3 izbový byt | Štefánikova | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

325,000 € 4276 €/m²

Prenájom obchodného priestoru 74 m² – Panorama Residence, Nový Juh, Poprad

Reality Poprad

Obchodné priestory | Dlhé hony | 74 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor o výmere 74 m², situovaný na prízemí novostavby

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - EDEN

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 51 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

235,000 € 4608 €/m²

Na predaj – obchodný priestor 74m² v novostavbe Panorama Residence, Poprad – Nový Juh

Reality Poprad

Obchodné priestory | Dlhé hony | 74 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor o výmere 74m², nachádzajúci sa na prízemí novostav

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Poprad

185,000 € 2500 €/m²

EXKLUZÍVNE | PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU A ZÁHRADOU V ŽELIEZOVCIACH

Reality Želiezovce

3 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária Smajl Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Želiezovce

93,000 € 1163 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok DONOVALY

Reality Donovaly

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 845 m²

KINGS ponúka na predaj stavebný pozemok na Donovaloch. Lokalita Pod Magurou. Výmera pozemku 845

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

150,000 € 178 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22992)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie