Jurkovičova Nitra – na predaj nový jednoizbový byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

148,373 € 4146 €/m²

EXKLUZÍVNE – moderný 2 izbový byt v Ružinove za zvýhodnenú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Jurkovičova Nitra – praktické bývanie v 1i byte

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

159,407 € 4454 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s loggiou – Ružinov, projekt Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,885 € 5230 €/m²

Novostavba Ružinov – Mlynské Luhy: 2-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,323 € 4856 €/m²

Jurkovičova Nitra – moderný jednoizbový byt v ponuke

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

151,106 € 4222 €/m²

Aktuálna ponuka: 2-izbový byt v novostavbe priamo v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A3.01

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,622 € 4795 €/m²

Jurkovičova Nitra – moderné bývanie pre jednotlivca či pár – nový 1-izbák na Jurkovičovej v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

153,838 € 4298 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Jurkovičova Nitra – 2i byt s balkónom v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

233,570 € 3809 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba s 2-izbovým bytom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovičova Nitra – dvojizbový byt s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovicova Nitra - 2 izbový byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,051 € 3569 €/m²

Jurkovicova Nitra - exkluzívne na predaj: 2-izbový byt v projekte novej bytovky na Jurkovičovej, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

210,834 € 3499 €/m²

Jurkovičova Nitra – nový 1 izbový byt s dobrou polohou

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

153,838 € 4298 €/m²

Jurkovičova Nitra – 1 izbový byt v novej stavbe

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

147,633 € 4125 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, nový 1i byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,573 € 4319 €/m²

Jurkovičova Nitra - moderný 1 izbový byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,200 € 3889 €/m²

Jurkovičova Nitra – komfortný dvojizbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3355 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Rodinné domy na predaj (22989)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie