Jurkovičova Nitra – nový 1 izbový byt, výborná poloha

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

144,500 € 4037 €/m²

Jurkovičova Nitra – komfortný 1i byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,109 € 4166 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Novostavba v Ružinove - Nadrozmerný 2 izbový byt s tromi terasami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Ponúkame Vám na predaj nadrozmerný 2 izbový byt s tromi veľkými a čiastočne uzatvorenými terasa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

614,900 € 6007 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,868 € 4823 €/m²

Zvýhodnený predaj – moderný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Ružinov – Mlynské luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,885 € 4801 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný byt na predaj

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,143 € 4475 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, na predaj 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

224,830 € 3667 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba 2i bytu

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovičova Nitra – jednoizbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,143 € 4475 €/m²

Jurkovičova Nitra – Budúce bývanie v Nitre – moderný 1-izbák vo výstavbe na Jurkovičovej

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,573 € 4319 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s loggiou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,442 € 5182 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,402 € 4977 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Bývanie so záhradkou: 2-izbový byt s terasou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Moderný 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,440 € 5085 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,504 € 5216 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba v Nitre ponúka na predaj komfortný 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v novostavbe, 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

237,939 € 3880 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – priestranný 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30336)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality v Martine (747)
Rodinné domy na predaj (22989)
Upresniť hľadanie