TOP Living: Rodinný dom vo veľmi peknej, čarovnej a tichej lokalite v širšom centre Banskej Bystrice. REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Lipová | 168 m²

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom so slnečným pozemkom v Podlaviciach na ulici Lipová o c

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

350,000 € 2083 €/m²

TOP Living: 1-izb.byt Nám. Slobody, Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39.17 m²

TOP Living: Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt vo Zvolene, Námestie Sl

Publikované: 20.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese- Malachov!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Malachovská cesta | 340 m²

Rodinný dom v obci Malachov len 4 km od Banskej Bystrice. Rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlaži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

319,000 € 938 €/m²

NOVÁ CENA: Veľký 2 izb. byt s lodžiou a balkónom - Vrbica - REZERVOVANÉ

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Vrbická | 66 m²

TOP Living Vám ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Liptovského Mikuláša- uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,000 € 2197 €/m²

2-IZB. APARTMÁN, UHLISKO, 574,-Eur s energiami

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 39 m²

TOP Living: Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený apartmán s rozlohou 39m2. Dozariadenie apa

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

574 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Parkujte pohodlne-prenájom GARÁŽE - Mládežnícka ulica-BB

Reality Banská Bystrica

Garáž | Mládežnícka | 19 m²

Ponúkame na prenájom garáž v radovej zástavbe garáží - Mládežnícka ulica. Cena prenájmu 130€/me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

130 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Rybárska | 15 m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín NA PREDAJ | Garáž na Rybárskej ul. v Trenčíne Spol. Z

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na predaj Trenčín

29,500 € 1967 €/m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky o výmere 698m2 – Trenčín, k.u. Opatová

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

52,350 € 75 €/m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska

Reality Trenčín

2 izbový byt | Vlárska | 64 m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska Spol.

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARK. MIESTOM – TRENČÍN / NA PRENÁJOM

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50 m²

NA PRENÁJOM SVETLÝ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – TRENČÍN Ponúkame Vám na prenájom krásny 2 izbový b

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj Pozemok na výstavbu Rodinného domu – Halačovce

Reality Haláčovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,278 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu (potvrdenie od obce k dispozícií)

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Haláčovce

35,000 € 27 €/m²

NA PREDAJ | Garáž v bytovom dome - Rozvadze, Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Garáž | Nezadaná | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v bytovom dome z roku 2002 v Trenčianskych Stankovciach, k.u. Rozvadze

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Stankovce

27,000 € 1500 €/m²

REZERVOVANÉ | 3-izbový byt s lodžiou a balkónom, ul. SNP, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | SNP | 74 m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou a balkónom, ul. SNP, Nové Mesto nad Váhom Ponúkame na pred

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

159,900 € 2161 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervované: 3-izbový byt s balkónom v centre Trenčianskej Teplej – ZAJO Reality

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Mayerova | 68 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v centre Trenčianskej Teplej – ZAJO Reality Ponúkame na pre

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

120,000 € 1765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Neporadza

186,300 € 1863 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | 2-izbový byt s lodžiou, Soblahovská ul., Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 44 m²

Na predaj 2-izbový byt s lodžiou, Soblahovská ul., Trenčíne Vo výhradnom zastúpení ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Trenčín

125,000 € 2841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín)

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín). Pozemky sú pripravené na výstavb

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

109,900 € 180 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite – Skalka nad Váhom, časť Újazd

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 738 m²

Predstavte si miesto, kde si postavíte dom presne podľa vlastných predstáv. Pokoj, priestor, sú

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

75,000 € 102 €/m²

TOP PONUKA I NA PRENÁJOM I VYKUROVANÉ SKLADOVÉ PRIESTORY I AREÁL PIMA I TRENČÍN

Reality Trenčín

Skladový objekt | Nezadaná | 1,445 m²

Ak hľadáte reprezentatívne, bezpečné a dokonale prístupné skladové priestory, ste na správnom m

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na prenájom Trenčín

6.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ I 3-IZBOVÝ BYT VILA NIZZA I NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný 4-izbový mezonet v historickom centre Trenčína – 113 m² s pátiom ( zimnou záhradou)

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 113 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.12.2025
Byty na predaj Trenčín

435,000 € 3850 €/m²

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s bazénom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

125,000 € 2404 €/m²

NA PREDAJ | 6 izbová vila s veľkým pozemkom dvoj -garážou a wellness zónou v Ilave - časť Skala.

Reality Ilava

Rodinný dom | Skala | 432 m²

ZAJO REALITY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj vilu v príjemnom prostredí pri lese, v

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Domy na predaj Ilava

420,000 € 1088 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok – obec Malá Hradná (okres Bánovce nad Bebravou)

Reality Malá Hradná

Pozemok pre rodinné domy | 2,538 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 2538 m² v tichej a príjemnej obci Mal

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 05.06.2025
Pozemky na predaj Malá Hradná

84,450 € 33 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (22999)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (747)
Upresniť hľadanie