BÝVANIE V CENTRE: 3 izb., lodžia, terasa a státie

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt len 5 min. peši od Námestia SNP, situovaný na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 3407 €/m²

TOP Living: Prenájom kancelárskych priestorov v blízkosti centra mesta, Uhlisko, BB

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 17.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnom dome na Hviezdoslavovej ulici v Bansk

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

216 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúknite na predaj garáž Fončorda-Šalgotarjánska ul. a okolie

Reality okres Banská Bystrica

Garáž | šalgotarjánska | 15 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v lokalite Fončorda, ulica Šalgotarjánska. Prípadne aj iné

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na kúpa

Cena dohodou

Ponúkame na predaj menší RD v pôvodnom stave v lokalite Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Voľne stojaci rodinný dom spolu s priľahlým pozemkom ponúka príležitosť realizovať Vaše plány o

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

Info v RK

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Domy na predaj Horná Lehota

Info v RK

TOP Living: Priemyselný areál Vlkanová

Reality Vlkanová

Priemyselná zóna | Vlkanovská cesta | 2,118 m²

TOP Living s.r.o. dáva do pozornosti na predaj posledné dve ponuky v priemyselnom areáli vo Vlk

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Pozemky na predaj Vlkanová

390,000 € 184 €/m²

3-i byt-výborná dispozícia-nepriechodné izby-šatník–bytový dom Milestones I-Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 69.7 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj 3-i byt s výmerou 69,64 m2,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3802 €/m²

3-i byt-nepriechodné izby-balkón-krásny výhľad-atraktívna lokalita-zeleň a pokoj, CENTRUM mesta na pešo - Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lesná | 74.93 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Banskej Bystrice. NET

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 3003 €/m²

TOP Living Vám ponúka bývanie bez záhrady, ale s veľkou terasou- 5 izbový dom v Radvani!

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Malachovská cesta | 251 m²

TOP Living Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom (bez záhrady) nachádzajúci sa v radovej

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

239,000 € 952 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom, súkromnou prístupovou cestou, 1644 m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Tajovského | 1,644 m²

Realitná kancelária TOP Living s.r.o. Vám na základe exkluzívneho zastúpenia ponúka projekt, kt

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

240,236 € 146 €/m²

TOP Living s.r.o. ponúka na prenájom skladový objekt vo Vlkanovej.

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Matuškova | 1,419 m²

TOP Living s.r.o., ponúka na prenájom sklady v dobrom tech. stave. V súčasnosti sú využívane a

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Vlkanová

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÁ CENA: 3-izb. byt v centre mesta vrátane parkovacieho státia, 2x balkón

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kollárova | 91 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku: 3-izbový byt pri námestí SNP situovaný na druhom poschodí

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 3407 €/m²

TOP Living: Prenájom garáže Uhlisko, 9.mája, BB

Reality Banská Bystrica

Garáž | 9. mája | 20 m²

Ponúkame na prenájom garáž v radovej zástavbe garáží. Garáž je suchá, čistá. bez elektriny a be

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

TOP Living: Záhradná chatka v Čeríne na predaj - REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | Partizánska cesta | 50 m²

Ponúkame na predaj záhradnú chatu nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti Čerín pri Banskej Bys

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

110,000 € 2200 €/m²

Hľadáte 5 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 952 €/m²

Chcete 4 izb. byt? Vyskúšajte dom bez záhrady!

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Malachovská cesta | 251 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 952 €/m²

3-i byt-nepriechodné izby-balkón-garáž-atraktívna lokalita-zeleň a pokoj, CENTRUM mesta na pešo - Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lesná | 74.93 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

245,000 € 3270 €/m²

TOP Living: Rodinný dom 5 min. od Námestia SNP

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Stoličková | 150 m²

Spoločnosť TOP Living ponúka na predaj nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite v blízkosti centra m

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

490,000 € 3267 €/m²

3-izb. tehlový byt-kompletná kvalitná rekonštrukcia-výhľady-spoluvlatnícky podiel na pozemku-Uhlisko-BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Starej tehelni | 78.7 m²

Prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta ponúkame na predaj dizajnovo zrekonštruovaný 3-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

270,000 € 3431 €/m²

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese!

Reality Malachov

Rodinný dom | Banícka | 340 m²

Rodinný dom v obci Malachov len 4 km od Banskej Bystrice. Rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlaži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malachov

319,000 € 938 €/m²

Podnikajte vo svojom: predaj zrekonštruovaný objekt Sásova – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Ďumbierska | 237 m²

Objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a na prízemí sa nachádza štýlová reštaurácia s priestr

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

290,000 € 1224 €/m²

Výborná ponuka: predaj zrekonštruovaný objekt Sásova – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Reštaurácia | Ďumbierska | 236.8 m²

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

290,000 € 1225 €/m²

Využite pri predaji Vašej nehnuteľnosti naše dlhoročné skúsenosti: kúpa 3-izbový byt-pekné prostredie-Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

TOP Living: Pre našich klientov klientov hľadáme na kúpu 3 izbový byt v peknom prostredí. PONÚ

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 01.05.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

TOP Living: Rodinný dom vo veľmi peknej, čarovnej a tichej lokalite v širšom centre Banskej Bystrice. REZERVOVANÉ

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Lipová | 168 m²

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom so slnečným pozemkom v Podlaviciach na ulici Lipová o c

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

350,000 € 2083 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (22998)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie