Slovenská Volová – 5.867 m2 STAVEBNÝ POZEMOK na RODINNÝ/BYTOVÝ DOM

Reality Slovenská Volová

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,867 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok v centre obce Slovenská Volov

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 19.05.2025
Pozemky na predaj Slovenská Volová

Cena dohodou

Mestečko – 13.000 m2 LES a PÔDA neďaleko Púchova

Reality Mestečko

Lesná pôda | 13,000 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na lesných pozemkoch a

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Mestečko

1 € 0 €/m²

Podhradie (MT) – 19.000 m2 ORNÁ PÔDA a LES v pozemkových úpravách

Reality Podhradie

Orná pôda | 19,000 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ PODHRADIE NAD VÁHOM! – pozemky v prebiehajúcej koma

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Podhradie

18,500 € 1 €/m²

Spišské Vlachy 2.700 m2 pozemok na výstavbu RD – PREDAJ

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | Hornádska | 2,700 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj rozľahlý stavebný, investičný pozemok vo výluč

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

38,500 € 14 €/m²

Rokycany – 250.000 m2 LESNÝ REKREAČNÝ POZEMOK v 1/1 na skok od Prešova

Reality Rokycany

Lesná pôda | Nezadaná | 244,464 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj lesný pozemok so štedrou výmerou 244.464 m2 (2

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Rokycany

250,000 € 1 €/m²

Stará Turá – POZEMOK na mobilný dom, chatku, karavan, rodinný dom

Reality Stará Turá

Rekreačný pozemok | 10,355 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj 3 pozemky s nadštandardnou výmerou neďaleko me

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

1 € 0 €/m²

Polomka - 12.319 m2 ORNÁ PÔDA v pozemkových úpravách

Reality Polomka

Orná pôda | - | 12,319 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ POLOMKA! – pozemok v prebiehajúcej komasácii začate

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

9,990 € 1 €/m²

NA PREDAJ – Záhradná chatka s pozemkom 202 m², Partizánske

Reality Partizánske

Chalupa, rekreačný domček | Pod salašom | 12 m²

Ponúkame na predaj záhradnú drevenú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej a vyhľadávanej záhradkár

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

19,900 € 1658 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom – TOP LOKALITA | vlak do BA pešo | 329 900 €

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Senecká | 148 m²

Na predaj SKOLAUDOVANÝ moderný rodinný dom v stave holodom v jednej z najlepších lokalít Kvetos

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

329,900 € 2229 €/m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova 8 | 77.55 m²

Ponúkame tento priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Ružová dolina. Byt ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 3674 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

140,000 € 2000 €/m²

Predám stavebné pozemky v obci Mošovce, okres Turčianske Teplice.

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | Mošovce | 740 m²

Na predaj ponúkame stavebné pozemky v obci Mošovce, okres Turčianske Teplice. Jedná sa posled

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

84 €/m2 84 €/m2

Veľký 3 izbový byt na predaj, Záturčie - Martin, 78 m2.

Reality Martin

3 izbový byt | D. Makovického | 78 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt v mestskej časti Záturčie v Martine. Celková podlahová plocha byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 1962 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - RODINNÝ DOM DOLNÁ MARIKOVÁ OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | Dolná Mariková | 50 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci starší rodinný dom situovaný v obci Dolná Mariková okres

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

72,900 € 1458 €/m²

PREDAJ - ZÁHRADA S CHATKOU, DOLINKY, POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Záhradná chatka | Považská Bystrica | 19 m²

Ponúkame na predaj záhradu so záhradkárskou chatkou v osobnom vlastníctve situovanú v záhradkár

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

47,000 € 2474 €/m²

PREDAJ - POZEMOK NA SAMOTE DOLNÝ MILOCHOV OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | 4,565 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v D

Publikované: 16.08.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

36,900 € 8 €/m²

Prenájom výrobno - skladovacích priestorov 324 m2, Rajec

Reality Rajec

Skladový objekt | Rajec | 324 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné (výrobné a skladové) priestory v polyfunkčnom dvojpodlažnom o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Rajec

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM OBCHODNÉ, KANCELÁRSKE A SKLADOVÉ PRIESTORY, CENTRUM PB

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Centrum | 100 m²

Ponúkame na prenájom obchodné (reštauračné), kancelárske alebo skladové priestory, situované na

Publikované: 14.05.2019 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom na prenájom, novostavba v Tomčanoch, Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Na prenájom rodinný dom - novostavba, vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná sa o č

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Skladovacie priestory 300 m2 s príslušenstvom, prenájom, Vrútky

Reality Vrútky

Priestor pre sklad | Vrútky | 300 m²

Ponúkame na prenájom sklad s príslušenstvom, podlahová plocha 300 m2, oplotený pozemok s možnos

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Vrútky

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rozostavaný rodinný dom - platňa na predaj, obec Slovany, okres Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Slovany | 106 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú platňu na 4 izbový bungalov, v obci Slovany okres Martin. Možno

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

95,000 € 896 €/m²

Veľký, rovinatý pozemok na predaj, Žabokreky, 3 860 m2.

Reality Žabokreky

Pozemok pre rodinné domy | žabokreky | 3,860 m²

Na predaj krásny, slnečný pozemok s celkovou výmerou 3 860 m², nachádzajúci sa na okraji obce Ž

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žabokreky

Cena dohodou

Rodinný dom 250 m2, pozemok 879m2, predaj, Kunerad

Reality Kunerad

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Realitná kancelária BuBy Vám ponúka nový rodinný dom v Kunerade pri Rajeckých Tepliciach. Dom j

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kunerad

325,000 € 1083 €/m²

Stavebný pozemok 750 m2, predaj, Lietava

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Lietava | 750 m²

Pozemok so stavebným povolením, vlastnou studňou a privedenou elektrickou prípojkou na pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

75,000 € 100 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (747)
Rodinné domy na predaj (22998)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie