Rodinný dom na prenájom, novostavba v Tomčanoch, Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Na prenájom rodinný dom - novostavba, vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná sa o č

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Rozostavaný rodinný dom - platňa na predaj, obec Slovany, okres Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Slovany | 106 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú platňu na 4 izbový bungalov, v obci Slovany okres Martin. Možno

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

95,000 € 896 €/m²

Veľký, rovinatý pozemok na predaj, Žabokreky, 3 860 m2.

Reality Žabokreky

Pozemok pre rodinné domy | žabokreky | 3,860 m²

Na predaj krásny, slnečný pozemok s celkovou výmerou 3 860 m², nachádzajúci sa na okraji obce Ž

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žabokreky

Cena dohodou

Na predaj administratívna budova, priemyselný park Sučany, Martin.

Reality Sučany

Polyfunkčný objekt | Sučianska | 1,173 m²

Ponúkam na predaj poschodovú administratívnu budovu, v priemyselnej zóne v Sučanoch, pri Martin

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Sučany

Cena dohodou

Bungalov, novostavba s garážou na predaj, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného, 4 izbového murovaný rodinného domu (bungalov) s garážou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Martin

475,000 € 3417 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ OBCHODNÉ PRIESTORY, CENTRUM POV. BYSTRICA, ZĽAVA!

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | STRED | 61 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre mesta - Stred v Považskej Bystrici. Priestory o

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

113,000 € 1852 €/m²

Prenájom 1 izbový byt 38 m2 s balkónom, novostavba, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Košútska | 38 m²

Popis nehnuteľnosti: V novostavbe, ponúkame na prenájom priestranný moderne zariadený 1 izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

KÚPA 3 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 70 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Považskej Bystrici, lokalita Stred alebo Lánska. Byt

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

135,000 € 1929 €/m²

Stavebné pozemky 750 m2, predaj, Lietava

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Lietava | 750 m²

Pozemok so stavebným povolením, vŕtanou studňou a elektrinou na pozemku. Realitná kancelária

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

75,000 € 100 €/m²

PREDAJ - POZEMOK 1102 m2 PRAZNOV POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Praznov | 1,102 m²

BuBy reality ponúkame na predaj jedinečný pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

45,000 € 41 €/m²

Novostavba rodinného domu na predaj, obec Socovce, okres Martin.

Reality Socovce

Rodinný dom | Socovce | 541 m²

Na predaj ponúkame novostavby 4 rodinných domov typu bungalov, postavených na rovinatých, slneč

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Socovce

149,000 € 275 €/m²

Prenajmem rodinný dom, novostavba v obci Diaková, pri Martine.

Reality Diaková

Rodinný dom | Slenčné Lány | 230 m²

Na prenájom ponúkam novostavbu krásneho rodinného domu vo vyhľadávanej obci Diaková, pri Martin

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Výrobno skladovacie priestory na prenájom, od 2000 m2, Martin.

Reality Martin

Objekt pre obchod | Priemyselná | 2,000 m²

Ponúkam na prenájom výrobno - skladovacie priestory v modernej hale, v priemyselonom parku Mart

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

PRENÁJOM-3 IZBOVÝ NEBYTOVÝ PRIESTOR 73 m2,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

Objekt pre obchod | Sládkovičova | 73 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý nebytový priestor v Považskej Bystrici na ulici Sládkovičova. P

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM-3 IZBOVÝ BYT,73 m2, ul. SLÁDKOVIČOVA, POV. BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova | 73 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý, nový 3 - izbový byt v Považskej Bystrici na ulici Sládkovičova.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - POZEMOK PRAZNOV POVAŽSKÁ BYSTRICA 7346 m2

Reality Považská Bystrica

Orná pôda | 7,346 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v Praznove.

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

15 €/m2 15 €/m2

Rodinný dom, pozemok 1009 m2, predaj, Papradno

Reality Papradno

Rodinný dom | Papradno | 150 m²

Znížená cena domu. Ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Papradno. Dom je osadený na pe

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Papradno

92,000 € 613 €/m²

PREDAJ-POZEMOK JELŠOVÉ-POVAŽSKÁ BYSTRICA,VHODNÝ NA BILLBOARD AJ REKREÁCIU

Reality Považská Bystrica

Iný poľnohosp. pozemok | Považská Bystrica | 3,577 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok situovaný v prímestskej časti mesta Považská Bystrica, v J

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

5 € 0 €/m²

Rodinný dom na predaj, obec Belá - Dulice, okres Martin.

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Belá Dulice | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom s menším pozemkom v cene bytu, v obci Belá - Dulice, pri Martine.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

150,000 € 600 €/m²

KÚPA 1 IZBOVÝ BYT POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáme súrne pre nášho klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnuteľnosti do 90 00

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

90,000 € 2500 €/m²

Skladové a výrobné priestory na prenájom, Martin - Priekopa

Reality Martin

Objekt pre obchod | Jesenského | 35,300 m²

Na prenájom ponúkam komerčné priestory na široké možnosti využitia vo výbornej lokalite priemys

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Martin

Cena dohodou

Predaj rodinného domu, Veľké Teriakovce, okr Rimavská Sobota

Reality Veľké Teriakovce

Rodinný dom | Malé Teriakovce | 95 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový Rodinný dom s podlahovou plochou 90 m2 vo Veľkých Teriakovciach - č

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľké Teriakovce

185,000 € 1947 €/m²

Prenájom skladové priestory 100 m2, Žilina Solinky

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Rudnaya | 100 m²

Realitná kancelária BuBy reality Vám ponúka na prenájom skladové priestory 100 m2, v priestoroc

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

490 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ-TOP 3 IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI,STRED,POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Stred | 81 m²

BuBy reality ponúka na predaj 3 - izbový byt s veľkorysou výmerou s dvoma balkónmi, s výbornou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

171,900 € 2122 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (22998)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Upresniť hľadanie