Luxus pod Tatrami: Dvojpodlažný 4-izbový apartmán s terasou a panoramatickým výhľadom

Reality Stará Lesná

4 izbový byt | Nevyplnená | 125 m²

Luxusný 4-izbový dvojpodlažný apartmán s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Stará Lesná

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Stará Lesná

465,000 € 3720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, Chalupa s dušou – Liptovská Teplička, Jarková ulica,

Reality Liptovská Teplička

Rodinný dom | Nevyplnená | 268 m²

Chalupa nachádzajúca v obci Liptovská Teplička, situovaná na južnom úpätí Nízkych Tatier, v po

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Liptovská Teplička

69,990 € 298 €/m²

Luxusný apartmán v Starom Smokovci – terasa, parkovanie, TOP lokalita Tatry

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nevyplnená | 104 m²

Na základe poverenia majiteľa Vám realitná kancelária RE/MAX Grand ponúka na predaj výnimočný

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM, obchodný priestor, Letná, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Obchodné priestory | Letná | 43 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor v meste Spišská Nová Ves, ulic

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

250 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

**REZERVOVANÉ** 1-izbový byt po rekonštrukcii – Poprad, Drevárska ulica

Reality Poprad

1 izbový byt | Drevárska | 36 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 1-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový rodinný dom v meste Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | 124 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Gbely

269,900 € 2177 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v Malackách

Reality Malacky

Rodinný dom | Nevyplnená | 90 m²

Rodinný dom v Malackách – Družstevná ulica | pozemok 605 m² Ponúkame na predaj rodinný dom v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malacky

190,000 € 2111 €/m²

Trvalé bývanie alebo relax na unikátnom mieste v Olešnej okr.Čadca

Reality Olešná

Rodinný dom | Nevyplnená | 126 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka novostavby dvoch samostatných stavieb typu bungalov upr

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Olešná

299,000 € 2373 €/m²

Dom na bývanie s plážou pri priehrade v Horných Orešanoch

Reality Horné Orešany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj jedinečný rekreačný montovaný dom so súkromnou plá

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Orešany

259,600 € 3762 €/m²

NOVÁ CENA!!! Rodinný dom s pozemkom 3 401 m2 - Malé Ripňany - na predaj

Reality Malé Ripňany

Rodinný dom | Nevyplnená | 266 m²

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v Malých Ripňanoch – skvelá investícia aj rodinné bý

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malé Ripňany

249,000 € 977 €/m²

REZERVOVANÉ Kancelársky priestor 78m2 s parkovaním v Trnave na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 78 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásne presvetlený kancelársky priestor v meste

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

865.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť- pozemok vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Orná pôda | Nevyplnená | 5,077 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v atraktívnej lokalite Veľká Lomnica o výmere 5 0

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

20 €/m2 20 €/m2

Novostavba rodinného domu v Senci - moderné technológie a komfort

Reality Senec

Rodinný dom | Nevyplnená | 133 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom v Senci. Moderná

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

590,000 € 4436 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom-3 -izbový byt na Poľnohospodárskej ulici.Bratislava-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 -izbový byt na Poľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výrobný a skladový objekt

Reality Myjava

Výrobný objekt | 16,267 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výrobno-skladový objekt v Myjave, situo

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Myjava

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj menší dom so záhradou - Čataj

Reality Čataj

Rodinný dom | Nevyplnená | 44 m²

Na predaj menší rodinny dom so záhradou obci Čataj okres Senec. Ak hľadáte nehnuteľnosť na t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čataj

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 1000m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 1,000 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 1000

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

70 €/m2 70 €/m2

NA PREDAJ: Pozemok (rekreačný) 1033m2, ulica Stará Stupavská, BA III - Rača

Reality Bratislava-Rača

Lúka, pasienok | Stará Stupavská | 1,033 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj krásny rekreačný pozemok o výmere 1033

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

60 €/m2 60 €/m2

NA PREDAJ novostavba rodinného domu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 142 m²

Priestranný 5-izbový dvojpodlažný dom priamo v Hájskom s veľkým pozemkom. Stačí si vybrať byto

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1683 €/m²

Slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Dúbravky – Hanulova ul., 65 m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 65 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave (plastové okná, murované jadro, bezpečnostné

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 3229 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Svetlý 3i byt s garážovým státím a saunou

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na prenájom krásny a moderne zariadený byt v nov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj pozemok Nitra / Mojmírovce 3082 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,082 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v obci Mo

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

200,330 €/m2 200330 €/m2

Predaj pozemku 2354 m2, Nitra

Reality Pohranice

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,354 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 2355 m2

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pohranice

Cena dohodou

Predaj rodinný dom Nitra Zobor, na okraji lesa EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Rodinný dom | Azalková | 115 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v žiad

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)