Flexibilný komerčný priestor na prenájom – až 2000 m², možnosť prenájmu aj po častiach

Reality Malacky

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 2,000 m²

Realitná kancelária RE/MAX Malacky Vám ponúka na prenájom skladový/výrobný priestor nachádzajú

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Malacky

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj - Rozostavaný rodinný dom KUCHYŇA

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Kuchyňa | 158 m²

Bývanie s atmosférou rodinného domu a komfortom moderného bytu v obci na úpätí Malých Karpát.

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

135,000 € 854 €/m²

NA PRENÁJOM: Reprezentatívny komerčný priestor v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bukurešťská | 186 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom kompletne z

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj vo Velkých Levároch

Reality Veľké Leváre

Komerčná zóna | Nevyplnená | 400 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponuka kancelária RE/MAX Mr & Mrs pozemok na predaj o výme

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

17,000 € 43 €/m²

MODERNÝ LOGISTICKO-VÝROBNÝ AREÁL S VÝNIMOČNOU DOSTUPNOSŤOU

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Staviteľská | 817 m²

Predstavujeme Vám špičkový logistický areál, ktorý spája flexibilitu využitia s modernými ekol

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.65 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 20 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelárske priestory v Ružinove na Košickej uli

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

495.25 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3-izbový apartmán v Dénia | Španielsko | Costa Blanca

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Objavte projekt EDENIA, rezidenčnú oázu so všetkým, čo potrebujete, strategicky umiestnenú v E

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 3273 €/m²

REZERVOVANÉ Kancelársky priestor 78m2 s parkovaním v Trnave na prenájom

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 78 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásne presvetlený kancelársky priestor v meste

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

865.5 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: Priestranný zariadený 3 izb.byt Vážska ul. BA II.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Vážska | 82 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na prenájom kompletne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

590 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu Jelačičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 79 m²

Ponúkame na prenájom svetlý 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Bratislava – R

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Investičná príležitosť- pozemok vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Orná pôda | Nevyplnená | 5,077 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj ornú pôdu v atraktívnej lokalite Veľká Lomnica o výmere 5 0

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

20 €/m2 20 €/m2

Investícia, Dedinky, 2 podlažný rodinný dom, Palcmanská Maša

Reality Dedinky

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

VÝBORNÁ INVESTÍCIA, ATRAKTÍVNA turistická OBLASŤ DEDINKY rodinný dom 4 izby len 50 metrov od P

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dedinky

117,900 € 536 €/m²

Priemyselný areál 8698m2, Budovy, sklady, haly, Trebišov

Reality Trebišov

Skladový objekt | Skladná | 8,698 m²

Veľký POZEMOK 8700m2, BÝVALÁ TLAČIAREŇ, SKLADY a HALY na podnikanie, Trebišov pri Vojenských

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Trebišov

630,000 € 72 €/m²

3 izbovy byt Okružná Rožňava

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 68 m²

Pekný deň priatelia. Hľadáte priestranné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Rožňavy?

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Rožňava

107,000 € 1574 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, 1460m2, Ždaňa

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,460 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký rovinatý stavebný pozemok v zastavanej oblasti v lokalite

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

175,000 € 120 €/m²

Priemyselná budova HALA (sklad, výroba) 780m2, Štós

Reality Štós

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 780 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na PRENÁJOM novú priemyselnú budovu (sklad, výroba) v obci Š

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Štós

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ Komerčný pozemok, 600m2, ul. Palackého, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Komerčná zóna | Palackého | 600 m²

Podnikanie priamo v CENTRE Košíc NA PREDAJ PRIESTOR na PODNIKANIE. Podľa územného plánovania v

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Staré Mesto

299,000 € 498 €/m²

Priestory na podnikanie 1700m2/2300m2 v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Palackého | 1,700 m²

VÝBORNÁ LOKALITA ul. Palackého NA PREDAJ PRIESTOR na PODNIKANIE, výstavbu haly, polyfunkčný o

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

750,000 € 441 €/m²

Na predaj rodinný dom v Malackách

Reality Malacky

Rodinný dom | Nevyplnená | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení realitnej kancelárie REMAX Mr & Mrs s Vladimírom Staškom, Vám ponúkame

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Malacky

189,000 € 2554 €/m²

Predaj chaty v záhradkárskej osade LINTAVY

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúkam na predaj chatu s terasou v oplotenej záh

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

65,000 € 929 €/m²

Napredaj 2 izbový byt, Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Zvažujete predaj svojho bytu? Nemusíte mať žiadne obavy, kupujúceho máte už teraz. Stačí jeden

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Malacky

Cena dohodou

TOP PONUKA! Nový, zariadený byt s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt s parkovacím státím v pr

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelária 19 m² na prenájom | Pestovateľská ulica, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 19 m²

Pestovateľská ulica – Ponúkame na prenájom samostatnú kanceláriu s výmerou 19 m², situovanú na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

180.5 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KANCELÁRIA S VÝHĽADOM | 30,8 m² | KOŠICKÁ 56 | BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 30 m²

Príjemný kancelársky priestor vo vyhľadávanej business lokalite Kancelária sa nachádza na 5.

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

592.35 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23019)
Reality v Martine (750)