Rodinný dom | Ružová | 146 m²
Hľadáte dom, ktorý pôsobí útulne, prakticky a zároveň ponúka viac možností využitia? Ponúkam
229,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
REZERVOVANÉ ! Ponúkame na predaj priestranný jednoposchodový, čiastočne podpivničený rodinný d
115,000 € 1150 €/m²
Skladový objekt | Nevyplnená | 396 m²
Priestranná multifunkčná skladovo-výrobná hala Ponúkame na predaj zateplenú skladovo-výrobnú
215,000 € 543 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 700 m²
Čo keby ste o rok stáli na vlastnom pozemku a pozerali sa na svoj nový dom alebo chatu? Nie ni
39,500 € 56 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 125 m²
4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po
465,000 € 3720 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Mosonmagyaróvár | Nevyplnená
Ponúkame na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v modernom vidieckom štýle, ktorá spája
279,000 € 2385 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 148,000 m²
Predaj stavebného pozemku v priemyselnej zóne – 15 ha (možný aj predaj po častiach) Ponúkame n
38 €/m2 38 €/m2
2 izbový byt | Hronská | 50 m²
Realitná kancelária REMAX vám exkluzívne ponúka na predaj prakticky riešený 2-izbový byt na Hr
108,000 € 2160 €/m²
Obchodné priestory | Nevyplnená | 250 m²
Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka jedinečnú príležitosť získať komerčný objekt aktuálne vy
Cena dohodou
Obchodné priestory | Trnavská | 106 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčný priestor v Nitre, č
1,600 €/m2 1600 €/m2
Rodinný dom | Nevyplnená | 159 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na predaj moderný 4‑izbový rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obc
172,000 € 1082 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 394 m²
Na základe písomného poverenia majiteľov nehnuteľnosti, Vám realitná kancelária RE/MAX ponúka
47,990 € 122 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 185 m²
Predaj rekreačnej nehnuteľnosti vedenej ako rodinný dom v Pohorelskej Maši Realitná kancelári
89,000 € 481 €/m²
Rodinný dom | Strieborná | 141 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný rodinný dom zo 17. storočia, situova
Cena dohodou
Rodinný dom | Strojárenská | 300 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom s krásnym rovina
94,900 € 316 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pezinská | 661 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na PRENÁJOM v súkromnom areáli v Senci hneď pri v
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Dukelská | 53 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom krásny, úplne nový a moderne kompletne zariadený
665 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ďumbierska | 89 m²
REZERVOVANÝ!!! Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj 3-izbový byt s úžitkovou plochou 89
195,000 € 2191 €/m²
3 izbový byt | Trnavská | 89 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový byt, 89 m² s predzá
243,257 € 2733 €/m²
Komerčná zóna | Nevyplnená | 18,075 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 18.075 m2, ktorý sa nac
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 819 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 819 m2
20,500 € 25 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,644 m²
Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Štefanovičová.
57,000 € 22 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 67 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľad
550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.