Pozemky v k.ú. Lomná

Reality Lomná

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 6,500 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj súbor pozemkov v katastri obce Lomná. Pre bližšie

Publikované: 18.12.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Lomná

28,500 € 4 €/m²

Pozemok pre záhradu , investíciu 1592m2

Reality Pravenec

Záhrada | Nevyplnená | 1,592 m²

Ponúkame na PREDAJ slnečný pozemok o výmere 1592 m2 v katastrálnom území obce Pravenec , okr.

Publikované: 30.12.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

Cena dohodou

Predaj 3- izbový byt, balkón - novostavba

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Rajka

118,330 € 2040 €/m²

Super cena!!!Veľká chata v rekreačnej oblasti Valkov, na predaj.

Reality Bžany

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 560 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj, veľkú murovanú rekreačnú chatu vo vyhľadávane

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bžany

90,000 € 177 €/m²

PRENÁJOM, kancelársky priestor, Spišská Nová Ves, Ul. Stará cesta,

Reality Spišská Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Stará cesta | 15 m²

Kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kancelársky priestor v blízkosti centra mesta Spišská Nov

Publikované: 24.10.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Spišská Nová Ves

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj komerčný objekt s reštauráciou Manínska Tiesňava

Reality Považská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Považská Teplá | 300 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj komerčný priestor v atraktívnej turistickej pr

Publikované: 01.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Považská Bystrica

880,000 € 2933 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom v obci Osrblie

Reality Osrblie

Rodinný dom | Stredná | 330 m²

Realitná kancelária Remax ponúka exkluzívne na predaj dom s pekným pozemkom v malebnej obci Os

Publikované: 25.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Osrblie

105,000 € 358 €/m²

Pozemok v Čiernom Balogu časť Medveďov

Reality Čierny Balog

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,301 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Čierny Balog v mi

Publikované: 20.07.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

1.2 €/m2 1 €/m2

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S POZEMKOM – SVÄTÝ KRÍŽ

Reality Svätý Kríž

3 izbový byt | Nevyplnená | 94 m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S POZEMKOM – SVÄTÝ KRÍŽ Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Svätý Kríž

106,900 € 1137 €/m²

PREDAJ POZEMKU s krásnym výhľadom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 850 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

RE/MAX | Na predaj vila po kompletnej rekonštrukcii Sládkovičovo - ideálna na bývanie i podnikanie

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | Cukrovar | 350 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj vilu z roku 1928 navrhnutú architektom

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Sládkovičovo

799,000 € 2283 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RE/MAX | Podnikajte v srdci parku Nemocničná ulica, Šaľa

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | Nemocničná | 16 m²

Hľadáte pre svoj biznis oázu pokoja priamo v pulzujúcom centre Šale? V RE/MAX Centrum otváram

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Šaľa

Cena dohodou

RE/MAX | Pozemky na predaj Galanta - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Galanta

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 84,873 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemky v investične zaujímavej časti G

Publikované: 19.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA! VEĽKÝ POZEMOK 1 543 m² + DOM | 2 DOMY MOŽNÉ | MOSTOVÁ

Reality Mostová

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

Niektoré nehnuteľnosti ponúkajú bývanie. Iné ponúkajú potenciál. Táto ponúka oboje – a teraz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mostová

208,000 € 1387 €/m²

POZOR!!! Veľká zľava domu v Merašiciach + BONUS veľký pozemok a všetky siete

Reality Merašice

Rodinný dom | Nevyplnená | 851 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť, ktorú si môžete prerobiť podľa v

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Merašice

120,000 € 141 €/m²

RE/MAX | OC Galaxia Galanta: Vaša značka v hlavnej úlohe (169 m²)

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hlavná | 169 m²

Hľadáte pre svoj biznis adresu, ktorú nemusíte nikomu vysvetľovať? V úplnom srdci Galanty, na

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

RE/MAX | Exkluzívna klasicistická kúria v Jatove– historický objekt s veľkým investičným potenciálom

Reality Jatov

Hotel, penzión, ubytovňa | 1 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj klasicistickú kúriu zo začiatku 19

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Jatov

Cena dohodou

Chata v záhradkárskej oblasti Kudlovce, na predaj.

Reality Humenné

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 28 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka útulnú chatu so záhradou v obľúbenej záhradkárskej oblasti D

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Humenné

27,000 € 964 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu vinohradníckeho domu v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Predmestie | 3,600 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v meste Skalica, lokalita nad Predmestím – orechová alej.

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Na predaj pozemok Zárzivá 5893 m2

Reality Zázrivá

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 5,893 m²

Realitná kancelária RE-​MAX, Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Zázrivá v časti Do

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Zázrivá

Cena dohodou

Predaj apartmánových domov, Severný Cyprus

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj apartmánové domy v projekte Villas Çatalköy na Se

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

PREDAJ REKREAČNÝ Areál - 2 Chaty lokalita Veĺké Uherce

Reality Veľké Uherce

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 258 m²

DVE REKREAČNÉ CHATY NA KOMERČNÉ VYUŽITIE – TÁBORY, EVENTY A ŠKOLENIA V REKREAČNEJ OBLASTI PRI

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ ! Predaj- pôvodný rodinný dom, obec Lipník okr. Prievidza so slnečnou záhradou 900 m2

Reality Lipník

Rodinný dom | Nevyplnená | 174 m²

REZERVOVANÉ ! Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný domček v obci Lipník, okr. Prievidza so záhr

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lipník

119,000 € 684 €/m²

Predaj 4-izbového bytu v Myjave , ulica Jánošíkova

Reality Myjava

4 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v srdci Myjavy – ulica Jánošíkova

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1419 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30333)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23019)
Upresniť hľadanie