Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

KeyPoint | PRI PARKU - Veľkorysý priestor, premyslené detaily a záhrada, akú v satelitoch bežne nenájdete

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 163 m²

Hľadáte moderný bungalov v obľúbenom Malom Raji, ale odrádzajú vás stiesnené pozemky, kde si so

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 163 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

459,900 € 2821 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KeyPoint | MIEROVÁ - Podnikanie bez PAAS a DPH: všestranný priestor s bezplatným parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 106 m²

Hľadáte miesto pre firmu, kde nebudete bojovať s parkovacou politikou a kde sa efektívne skĺbi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,090 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Miletičova | 78.3 m²

Ponúkame na prenájom zabehnutú reštauračnú prevádzku - KEBAB na Miletičovej ulici v Ružinove. P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PALAIS ESTERHÁZY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kapitulská | 88.75 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka jedinečný 3-izbový byt v projekte Palais Esterházy, kde sa jedinečne sp

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

844,652 € 9517 €/m²

Keypoint | Tichý kancelársky priestor v pokojnej lokalite s výborným parkovaním – Krupínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Vilová | 19 m²

Hľadáte menší kancelársky priestor, kde budete môcť nerušene pracovať, viesť konzultácie alebo

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

230 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izb. bytu v Piešťanoch

Reality Piešťany

1 izbový byt | Mateja Bela | 33 m²

Ponuka prenájmu 1-izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na 6/8 posch. v zate

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

465 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na Predaj - tehlový, 5i rodinný dom na krásnom pozemku v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočnú, tehlovú stavbu rodinného domu ktorý svojou atmosfé

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

259,000 € 1079 €/m²

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM, výmera 795 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 795 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM na RD, v Bratislave, mestská časť

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,800 € 440 €/m²

Rodinný dom, 5 izb., BA-Devín, úžitková plocha 120 m2, pozemok 384 m2

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Kremeľská | 180 m²

Ponúkame na predaj päťizbový, dvojpodlažný, rodinný dom s podpivničením, so sedlovou strechou,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

450,000 € 2500 €/m²

Predaj stavebného pozemku, výmera 1221 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jána Raka | 1,180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystrica

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

480,000 € 407 €/m²

Pozemok so stavbou RD, výmera 1697 m2, BA – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Tešedíkova | 1,697 m²

Ponúkame na predaj pozemok, v Bratislave – m.č. Záhorská Bystrica, na Tešedíkovej ulici, výmera

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

420,000 € 247 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj 3-izb. byt, 72 m2, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2360 €/m²

Stavebný pozemok, výmera 1339 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Záhorská | 1,339 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, mestská časť Záhorská Bystrica, s výmerou 133

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440 €/m2 440 €/m2

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM, výmera 2100 m2, BA - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 2,100 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

924,000 € 440 €/m²

Reality Galanta

Rodinný dom | 240 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Galanta

259,000 € 1079 €/m²

PREDAJ - Veľký 5i rodinný dom v obci Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | 300 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom,nachá- dzaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Cífer

335,000 € 1117 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – STARŠÍ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V DOBROM STAVE PRI TRNAVE

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta – RK - TOPOSREAL – ponúkame na predaj samostatný tehlový rodinný

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

179,900 € 1799 €/m²

NA PREDAJ, Veľký, tehlový, 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Trnava

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

105,000 € 1105 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Kod 64/26°° Ostrov Pag, Novalja, app. 68m2 3+kk, dve terasy, 500 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka moderný trojizbový apartmán s celkovou výmerou 68 m² s dvoma t

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj

224,300 € 3299 €/m²

Novinka
Novinka

SÚLOVCE - 4 izbová rozostavaná novostavba pod lesom

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť nadobudnúť moderný rod

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

160,000 € 1333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj v Koniarovciach – ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária topnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný v obci Koniarovce, len 15

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

67,000 € 670 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23027)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie