Predaj skolaudovaná 4 izbová novostavba s dvojgarážou 8, 7 ár Nitra Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | Golfová | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu v obci Lužia

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

419,000 € 2394 €/m²

Novinka
Novinka

SVOBODA & WILLIAMS | 113456 | Veľkorysý byt vhodný na kancelárske využitie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dobrovičova | 146 m²

Veľkorysý byt vhodný na kancelárske využitie. Reprezentatívne priestory situované na 1. poschod

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

790,000 € 5411 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebné pozemky, Bellova Ves

Reality Bellova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 693 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Bellova

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bellova Ves

55,000 € 79 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Novinka
Novinka

HVIEZDOSLAVOVA, 5-i dom, 166 m2– veľká záhrada, dostatok úložného priestoru, blízkosť jazier

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 166 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysou zá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senec

279,900 € 1686 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový tehlový dom s možnosťou nadstavby v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Jazdecká | 110 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s vynikajúcim potenciálom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Šamorín

359,000 € 3264 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s priestranným pozemkom - Čakajovce

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej ob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

125,000 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 4 izbový byt s balkónom na Údolnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Údolná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt, Údolná ulica, Bratislava – Staré Mesto - Bôrik. Byt má výmeru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 4434 €/m²

Predám 4 izbový byt v Trenčíne na Sihoti.

Reality Trenčín

4 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 90 m² vo vyhľadávanej lokalite Sih

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 149 m²

Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach, určený pre tých, kt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

177,000 € 1188 €/m²

Novinka
Novinka

2 - izbový byt Žilina - Hájik

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Tehlová novostavba 2 - izbového bytu o rozlohe 57m² byt a 17m² terasa, spolu 74m2 sa nachádza n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žilina

200,000 € 3509 €/m²

Novinka
Novinka

Mestský byt, ktorý dýcha priestorom - 4 izby, šatník, lodžia, garážové miesto - širšie centrum

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný dom Vajnory: ÚP 314 m2, pozemok 839 m2, bazén v záhrade, pohoda, relax, úsporné technológie (A/A1), nová ulica .....

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší (2009) rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE iba u nás – tradičný gazdovský dom v obci Ptičie s veľkým pozemkom!

Reality Ptičie

Vidiecky dom | 1,833 m²

Hľadáte pokojné bývanie na vidieku, chalupu na oddych alebo nehnuteľnosť s potenciálom? Máme pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ptičie

55,000 € 30 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na sídlisku Terasa o rozlohe 78 m2 na ulici Narcisová.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 78 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj/prenájom 1 izbový byt na sidlisku Sever ulica Študentská.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 38 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite ulica Študentská

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4473 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: pozemok 1525 m2 , Horná Potôn

Reality Horná Potôň

Zmiešaná zóna | 1,525 m²

Realitná kancelária REALITYFREE ponúka na predaj pozemok v obci Horná Potôň, okres Dunajská Str

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Potôň

188,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok Župčany, Prešov 8 min., 770 m2

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 770 m²

Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Župčany, len 8 minút autom od mesta Prešov a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

98,400 € 128 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ VOĽNÉ STAVEBNÉ POZEMKY

Reality Lovča

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 808 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vybrať si z ponuky posledných stavebných pozemkov určených n

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Lovča

82,990 € 103 €/m²

Na predaj pozemok výmere 635m2 v obci Chrámec

Reality Chrámec

Záhrada | Chrámec | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 635 metrov štvorcových v intaviláne obce Chrámec. Jedn

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Chrámec

2,990 € 5 €/m²

3-IZBOVÝ BYT + GARÁŽ + ZÁHRADA 587 m² – JELŠAVA okres Revúca

Reality Jelšava

3 izbový byt | Teplická | 78 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v meste Jelšava, ktorá spája výhody bývania v byte s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Jelšava

47,900 € 614 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ GARÁŽ 18M2 - ŽILINA, BÁNOVSKÁ CESTA

Reality Žilina

Garáž | 18 m²

TUreality ponúka na predaj garáž ktorá sa nachádza na Bánovskej ceste. Garáž je betónová, suchá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Žilina

23,990 € 1333 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj garáž/skladové priestory v meste Kremnica

Reality Kremnica

Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²

Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Kremnica

49,900 € 780 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážou v tichej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (748)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23012)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie