Ponúkame na predaj garáž/skladové priestory v meste Kremnica

Reality Kremnica

Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²

Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Kremnica

49,900 € 780 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážou v tichej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BYTOVÝ DOM V MESTE LUČENEC

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Ulica Svätoplukova | 948 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci bytový dom situovaný v tichej lokalite mesta Lučenec. Pos

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

🌟 Rodinné bývanie bez kompromisov: kompletne zariadený 3-izbový byt v „tip-top“ stave kúsok od centra

Reality Prievidza

3 izbový byt | Lúčna | 62.5 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, kde nemusíte pohnúť ani prstom a hneď bývate? Tento kompletne a

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,900 € 1822 €/m²

Novinka
Novinka

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI HORNÁ ŽDAŇA

Reality Horná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,019 m²

Na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2019 m² v pokojnom prostredí obce Horná Ždaňa.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Horná Ždaňa

Cena dohodou

RODINNÝ DOM V OBCI SLASKÁ

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=5PYcjiKsKT8 Ponúkame na pr

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Slaská

74,900 € 576 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie s atmosférou Malej Prahy: Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 4167 €/m²

Predaj: "MAXEN " Rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, 100 m2, pozemok 700 m2, Košice - okolie, Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, vh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Valaliky

179,000 € 1790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zrekonštruovaný obch. priestor suterén Hlavná ul.Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Hlavná | 75 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Hlavnej ulici v Košiciach vhodný na podnikanie s rozl

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

599 €/mesiac 1850 €/mesiac/m²

Prenájom: *MAXEN* - Obchodný priestor, objekt 110 m2, Košice - okolie, Čaňa centrum

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | Skladná | 110 m²

MAXEN Reqality Centrum ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Čaňa

2,650 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Predaj 5 izbový rodinný dom iba 17km od Košíc, Bidovce.

Reality Bidovce

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Mgr. Helena Tóthová predáva rodinný dom v Bidovciach iba 17km od Košíc. Dom sa nachádza v uličk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bidovce

195,000 € 1219 €/m²

Predaj : *MAXEN* Luxusný 3-podlažný – rekreačný dom na celoročné bývanie, Čaňa-KE okolie,pri vode s mólom

Reality Čaňa

Rodinný dom | 300 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj celoročne obývateľnú kompletne zariadenú trojpodlažnú ch

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

320,000 € 1067 €/m²

Predaj : *MAXEN* Výrobno - skladový prevádzkový areál s administratívnymi priestormi, 5786 m2, pozemok cca 9500 m2, Južná tr. Košice, KE IV-Juh

Reality Košice-Juh

Prevádzkový areál | Južná Trieda | 5,786 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj Výrobno - skladový prevádzkový areál

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Objekty na predaj Košice-Juh

8,000,000 € 1383 €/m²

Predaj: *MAXEN*, Investičný pozemok, extravilán, 7431 m2, Košice IV - Krásna

Reality Košice-Krásna

Iný poľnohosp. pozemok | 7,431 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok za výhodnú cenu vhodný aj ako investícia do budú

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 06.01.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

8 €/m2 8 €/m2

Predaj: *MAXEN*, Investičný pozemok 1854 m2, Košice okolie - Zdoba

Reality Sady nad Torysou

Orná pôda | 1,854 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj posledný z troch investičných pozemk

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 28.02.2025
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

12,978 € 7 €/m²

Predaj kontajnerové garsónky.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Iný objekt | Prešovská cesta | 21 m²

MAXEN REALITY CENTRUM ponúka na predaj dvojpodlažnú stavbu „Ubytovňa Prešovská cesta“, ktorá je

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

1 € 0 €/m²

Obchodné priestory v centre mesta Košice na PREDAJ

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 25 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ komerčné, kancelárske priestory v centre Košíc v Starom Meste. Priestory

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 19.06.2024
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Prenájom moderného 2-izbového bytu v centre Košíc – Kasárenské námestie

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novostavba rodinný dom na kľúč Skároš, Košice Okolie

Reality Skároš

Rodinný dom | Nezadaná | 153 m²

Ponúkam na predaj novostavbu rodinného domu v obci Skároš, Košice okolie. Dom s úžitkovou ploc

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Skároš

329,000 € 2150 €/m²

Slnečný 3-izbový byt s loggiou a šatníkom po rekonštrukcii – Sokolovská, Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 65 m²

Realitná kancelária Maxen Reality Centrum a maklérka Mgr. Helena Tóthová vám exkluzívne ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3615 €/m²

Novostavba nízkoenergetický drevodom - Pányok -Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj nízkoenergetickú novostavbu drevodomu so zastavanou plochou 100 m2, osadenú

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.02.2026
Domy na predaj

158,000 € 1756 €/m²

Prenájom: *MAXEN* Výrobno - Skladovacie priestory 930 m2 na 1.poschodí výťahom, v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Priestor pre sklad | Opatovská cesta | 930 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné výrobno - skladovacie

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Investičný 2-izbový byt, Košice Západ – Terasa v blízkosti OC Galéria.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ v blízk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

176,900 € 4315 €/m²

Novinka
Novinka

4 - izbový byt, 79 m² + loggia, Košice - Dargovských Hrdinov, PRIESTOR PRE VÁŠ NOVÝ ZAČIATOK

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²

Predstavujeme potenciál bytu! Tento byt je čisté plátno – Byt, ktorý si môžete pretvoriť podľa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

223,000 € 2823 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30331)
Reality v Martine (748)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie