PREDAJ: 2i byt s lodžiou; 50,68 m2; POPRAD; 144.000 €

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Pop

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Poprad

144,000 € 2841 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 1izb byt s balkónom; POPRAD; platba v hotovosti

Reality Poprad

1 izbový byt | 40 m²

ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Poprad

115,000 € 2875 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s veľkou lodžiou, sídlisko Západ, Podtatranská ul., Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Podtatranská | 75 m²

Ponúkam vám na predaj čiastočne zrenovovaný a dispozične zmenený 3-izbový byt s veľkou lodžiou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,500 € 2073 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÉ 3 izbové BYTY V CENTRE POPRADU - TOP LOKALITA, Výhľad - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Francisciho | 94 m²

REALITY TATRY - Ponúkame na predaj nové byty v samotnom centre v novostavbe na ulici Franciscih

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 02.07.2025
Byty na predaj Poprad

265,000 € 2819 €/m²

Mezonetový byt 3 izbový s loggiou, krbom a garážovým státím v širšom centre - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

REALITY TATRY – Váš spoľahlivý partner v realitách pod Tatrami. EXKLUZÍVNE vám ponúkame na pr

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2649 €/m²

Byt 3 izbový 67 m2 na ul. L.Svobodu v Poprade, TOP LOKALITA !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 67 m²

PREDANÉ !!! Aj toto parkovacie státie má už svojho nového majiteľa. Ak aj vy uvažujete nad pr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

PREDANÉ !!! - Byt 3 izbový s loggiou 78 m2 blízko centra v Poprade, rozsiahla rekonštrukcia, TOP STAV - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 78 m²

PREDANÉ !!! Aj tento byt má už svojho nového majiteľa. Ak aj vy uvažujete nad predajom svojej

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

BOSEN | 3 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.17 m²

Bosen Group Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova – tam, kde sa mestský

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

249,000 € 2994 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Trojizbový bezbariérový byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám na predaj ponúka lukratívny bezbariérový 3-izbový byt v širšom centre Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN |Podnikateľský priestor / byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt v projekte Nová Hviezdoslavova

Reality Poprad

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 65.53 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša výnimočné bývanie v projekte Nová Hviezdoslavova, ktoré spája mo

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 3189 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj slnečný 3-izbový byt s loggiou v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Jesenná | 75 m²

Bosen Group Poprad Vám prináša do ponuky slnečný 3-izbový byt. Veľkým benefitom tejto nehnuteľn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2333 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Lukratívny, priestranný byt v Spišskej Sobote

Reality Poprad

3 izbový byt | Pod Bránou | 120 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka výnimočný podkrovný byt s veľmi veľkorysou rozlohou 130 m² v hist

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

287,000 € 2392 €/m²

člen NARKS

Na predaj, 3-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, centrum mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 62 m²

Realitná kancelária Inori Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom, po kompletnej rekon

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,000 € 2726 €/m²

NA PREDAJ | 2 izbový byt v URSUSE s parkovacím státím

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 72 m²

EXKLUZÍVNE | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 2 izbový byt s loggiou, spolu s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

209,000 € 2903 €/m²

Zariadený 2-iz. BYT v Tatranskej Štrbe s krásnym výhľadom na Vys.Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | Rekreačná | 57.74 m²

Benard ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt v Tatranskej Štrbe. Máte radi hory v každom roč

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

290,000 € 5023 €/m²

Na predaj exkluzívne 3 izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Šrobárova | 68 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s celkovou plochou 6

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

173,000 € 2544 €/m²

3 izbový byt + garáž, Poprad, Okružná ul.

Reality Poprad

3 izbový byt | 61 m²

AK HĽADÁTE BYT S VÝBORNOU LOKALITOU, nízkymi nákladmi, vlastným kúrením a obrovským potenciálom

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

177,000 € 2902 €/m²

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT - POPRAD, SÍDLISKO JUH

Reality Poprad

3 izbový byt | 76 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2092 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NAJVÄČŠÍ BYT NA TRHU? 141 m² komfortu + TOP adresa!

Reality Poprad

4 izbový byt | 135 m²

Nie každý byt dokáže ponúknuť pocit priestoru rodinného domu v spojení s komfortom mestského bý

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

1 € 0 €/m²

Bývajte podľa seba: 3-izbový byt s loggiou v TOP lokalite Poprad – Okružná

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 73 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete prerobiť presne podľa vlastných predstáv v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

169,990 € 2329 €/m²

Exkluzívny veľkometrážny 3-izbový byt 118 m² v centre Popradu (Tatranské námestie)

Reality Poprad

3 izbový byt | Tatranské námestie | 118 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúkajú na predaj veľkometrážny, svetlý a elegantne riešený 3-

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Poprad

348,000 € 2949 €/m²

!!!REZERVOVANÉ!!!TUreality ponúka na predaj: 2-izbový byt s balkónom

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

⏳ TUREALITY PRIPRAVUJE DO PONUKY: 2-izbový byt s balkónom (Poprad – Juh III) Máte v pláne rekon

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

134,990 € 2700 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23064)
Upresniť hľadanie