4i byt s predzáhradkou 156,22 m2- novostavba Bell Residence

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 107.9 m²

Vaša malá oáza pokoja v novom domove s vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. Hľadáte bývanie,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

363,000 € 3364 €/m²

PREDAJ zariadený 4-izb.byt (80m2) po kompletnej rekonštrukcii, Partizánska ul., Poprad

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 79.64 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Partizánskej ulici v Poprade

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,900 € 2322 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Na predaj 1-izbový byt v Poprade, ul. Banícka.

Reality Poprad

1 izbový byt | Banícka | 35 m²

REZERVOVANÝ Hľadáte praktické bývanie, investičnú príležitosť alebo pokojný byt pre seniora? Te

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

PREDAJ 3-izb.byt s vlast. kúrením, garážou a záhradkou, Poprad - Matejovce

Reality Poprad

3 izbový byt | Továreňská štvrť | 77 m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom, s vlastným kúrenín, so záhradkou a garážou priam

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Jesenná | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom (36m2), Jesenná ulica v Poprade. VI

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 3056 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Na predaj priestranný 1-izbový byt, Poprad, ul. L. Svobodu

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 43 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 43 m², ktorý patrí medzi väčšie jednotky v tejto loka

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt Dostojevského ul. Nízke náklady

Reality Poprad

2 izbový byt | Dostojevského | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Poprade. Nachádza sa v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Poprad

164,900 € 3233 €/m²

PREDAJ Krásny 2 izb. byt v centre mesta s veľkou terasou, parkovaním a vlastným kúrením

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny 2 izbový byt s veľkou slnečnou terasou a parkovacím státím pr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Poprad

239,900 € 2890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 2 izbový holobyt s terasou 24 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 58 m²

REZERVOVANÉ 2 izbový slnečný holobyt 58 m2 s kobkou, terasou 24 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 35 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 85 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 85 m2 s kobkou, terasou 35 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ 3-izb.byt s balkónom po rekonštrukcii, ul. Hraničná, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcií na Hraničnej ulici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový holobyt s terasou 48 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 29. augusta | 77 m²

REZERVOVANÉ 3 izbový slnečný holobyt 77 m2 s kobkou, terasou 48 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ: 2 izbový byt s lodžiou na ul. MPČL 17, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, situovaný na 1. poschodí z 8 v bytovom dome

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt (62m2 + 5m2), Bytový dom KUKUČÍNOVA, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj/odstúpenie krásny a slnečný 2-izbový byt o veľkosti 69m2 v kvalitnej nov

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Poprad

215,000 € 3209 €/m²

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Poprad - Matejovce

Reality Poprad

1 izbový byt | Bottova | 39 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, investíciu alebo útulný priestor, kam sa môžete ihneď nasťahovať?

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Poprad

107,000 € 2744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 4 izbový byt (140m2) s balkónom v CENTRE mesta Poprad, Tatranské Námestie

Reality Poprad

4 izbový byt | Tatranské námestie | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, lukratívny a kompletne zariadený 4 izbový byt s veľkým balkónom p

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Poprad

319,900 € 2285 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4i byt s balkónom a pivnicou na sídlisku Západ

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 78 m²

Integrity Real ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný, štvorizbový byt s balkónom na medzip

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2244 €/m²

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch PREDANÉ!!!! ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI– NOVOMESK

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Exkluzívne v ponuke AstonReal – PREDANÉ 1-izbový byt s dvomi loggiami po rekonštrukcii, Popra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | 58 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie