2-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 61.11 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľado

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,990 € 3027 €/m²

3-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Dlhé hony | 93.13 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľadom

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

254,990 € 2738 €/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - NOVOSTAVBA EDEN

Reality Poprad

3 izbový byt | Štefánikova | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

325,000 € 4276 €/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - EDEN

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 51 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

235,000 € 4608 €/m²

EXKLUZÍVNE | Štýlová garzónka s výhľadom na Tatry – Poprad, centrum | Bývajte s Nami

Reality Poprad

Garsónka | 20.7 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj modernú garzónku v priamo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

99,900 € 4826 €/m²

3-izbový byt s dvoma loggiami a výhľadom na Tatry – Poprad Veľká, komplet zariadený

Reality Poprad

3 izbový byt | 61 m²

Popradská Realitná Spoločnosť - Váš miestny špecialista ! Existujú byty, ktoré splnia očakávan

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,999 € 2869 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a výhľadom – top lokalita Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45.66 m²

Výnimočné bývanie s výhľadom na Poprad – exkluzívne len u nás! ✨ Popradská Realitná Spoločnosť

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

219,990 € 4818 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !! 2 - izbový byt s loggiou na Novom nábreží na predaj

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52.76 m²

Bývanie, kde sa spája mesto s pokojom – Nové Nábrežie, Poprad Popradská Realitná Spoločnosť s

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,999 € 3563 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4i byt 185,78 m2 - jediný na poslednom poschodí

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 116.49 m²

Veľkometrážny 4izbový byt, 185,78 m2 s panoramatickým výhľadom v projekte Bell Residence veža A

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

2 izbový A.3.1. - 58,91 m2, novostavba Bell Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 52.26 m²

Vyberáme z ponuky novopostavených bytov v projekte Bell Residence Poprad Juh-Suchoňova ulica. B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

183,500 € 3511 €/m²

2 izbový byt v novostavbe B.2.4. BELL RESIDENCE

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 45.43 m²

Hľadáte moderné bývanie, nízke náklady alebo zaujímavú investičnú príležitosť kde hodnota bytu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3522 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj, svetlý 2-izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ul. Mládeže | 51.82 m²

Exkluzivne ponúkame na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 2893 €/m²

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi Ponúkame na predaj 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

164,000 € 2523 €/m²

člen NARKS

Predaj, 3-izbový byt s balkónom v blízkosti centra mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 65 m²

Predám zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na ulici Tomášikova, sídlis

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

157,500 € 2423 €/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbového bytu Poprad - Matejovce s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 75 m²

Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

Predaj mezonetového trojizbového bytu v centre mesta Poprad

Reality Poprad

Mezonet | Štefánikova | 73 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny trojizbový mezonetový byt na 2. a 3. poschodí bytového domu na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

229,000 € 3137 €/m²

PREDANÉ, SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT, POPRAD-JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | 51 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt vo veľmi

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

PREDANÝ | 1 izbový byt s balkónom, sídlisko JUH III, POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Šoltésovej | 33 m²

PREDANÝ | SAVONA realitná kancelária - ponúkame NA PREDAJ | 1izbový byt s loggiou v POPRADE

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3izbový byt s balkónom, garáž, záhradka, Vysoké Tatry, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 72 m²

Bývanie s dušou, garážou a vlastnou záhradkou: Vaša oáza medzi Popradom a Tatrami! Hľadáte domo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,900 € 2499 €/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 IZBOVÉ BYTY, KARPATSKÁ RESIDENCE, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 1 m²

BENARD REALITY Vám ponúka na predaj posledné voľné byty v bytovom dome Karpatská residence :)

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU 89 M2 GARÁŽ, KARPATSKÁ POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 89 m²

MLM reality Poprad má práve pre Vás exkluzívne 3-izbový byt v projekte Karpatská Residence, kto

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Poprad

349,900 € 3931 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 IZBOVÝ BYT 70 M2, LODŽIA, ŠOLTÉSOVEJ, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Šoltésovej | 70 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, čiastočne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

154,990 € 2214 €/m²

NOVOSTAVBA, 2 IZBOVÝ BYT 62 M2, LODŽIA, KARPATSKÁ, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 62 m²

MLM reality Poprad má pre Vás 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v mimoriadnej lokalite v širšom c

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Poprad

199,990 € 2273 €/m²

PREDAJ: 3 IZBOVÝ BYT 83 M2, LODŽIA, JUH, TOMÁŠIKOVA, POPRAD

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 83 m²

MLM reality Poprad Vám prináša priestranný, kompletne rekonštruovaný 3 - izbový byt s rozumne r

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,900 € 2167 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie