3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane
181,896 € 2599 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v
184,896 € 2641 €/m²
2 izbový byt | 29. augusta | 52 m²
Deltaproperty vám ponúka na predaj 2izbový byt s loggiou v Poprade, na sídlisku Západ - ul.29.a
143,000 € 2750 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 99.51 m²
Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa
285,000 € 2864 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 101.75 m²
Ponúkame na predaj krásny moderný trojizbový byt v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na treť
287,000 € 2821 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²
Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho
275,000 € 2846 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²
270,000 € 3101 €/m²
1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²
ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul
124,200 € 2728 €/m²
4 izbový byt | Partizánska | 77 m²
Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi
Cena dohodou
3 izbový byt | Záborskeho | 65.23 m²
Realitná kancelária Centrumreal Vám exkluzívne ponúka slnečný a priestranný 3-izbový byt s balk
165,000 € 2530 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 74 m²
AV REALITY POPRAD ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom. Tento moderný a priestranný byt je
200,000 € 2703 €/m²
3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²
Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe
Cena dohodou
3 izbový byt | - | 120 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou predstavuje moderné byty v novostavbe na ulici Fran
265,000 € 2208 €/m²
3 izbový byt | Grébova | 89.9 m²
AV REALITY vám ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt s dvomi terasami. Byt sa nac
250,000 € 2781 €/m²
1 izbový byt | JUH | 40 m²
ADRIREAL hľadá pre klienta 1-izbový byt v Poprade. Pre konkrétneho klient hľadáme byt po čias
115,000 € 2875 €/m²
3 izbový byt | - | 46.1 m²
Hľadáte dostupné bývanie za skvelú cenu kde si všetko zariadite podľa vlastných predstáv? Máme
110,000 € 2386 €/m²
3 izbový byt | - | 74 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt v jednej z
327,000 € 4419 €/m²
3 izbový byt | - | 120 m²
265,000 € 2208 €/m²
4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý
204,900 € 2030 €/m²
2 izbový byt | Ludvika Svobodu | 52 m²
ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Byt môže byt v pôvodnom stave a
140,000 € 2692 €/m²
3 izbový byt | uherová | 65 m²
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou
165,000 € 2538 €/m²
2 izbový byt | Grébova | 56.8 m²
AV REALITY vám ponúka moderný a priestranný 2-izbový byt s dvomi terasami, situovaný na prízemí
200,000 € 3521 €/m²
4 izbový byt | Spišské Bystré | 100 m²
Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr
229,000 € 2290 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj tento krásny 3-izbový byt v pôvodnom, ale max
169,990 € 2329 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.