TUreality ponúka na predaj: Zariadený 2-izbový byt v novostavbe (Poprad)

Reality Poprad

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt v projekte Karpatská Residence. Ideálna voľba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,999 € 3545 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ Jedinečný veľkometrážny byt v centre mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 120 m²

TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný byt, ktorý spája luxus, moderný dizajn a dokonalú polohu

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

299,999 € 2500 €/m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom – Poprad, Starý Juh, Ústecko-orlická ulica

Reality Poprad

3 izbový byt | Ústecko - Orlická | 65 m²

REALITY KAMZÍK Vám ponúka na predaj príjemný a teplý 3-izbový byt po rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2400 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade

Reality Poprad

4 izbový byt | Rázusova | 100 m²

Rezervovaný 4 izbový dvojgeneračný byt v Poprade na starom juhu s celkovou plochou 100 m2 sa na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Poprad

214,900 € 2149 €/m²

Na predaj 2 -izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ústecko - Orlická | 50 m²

Realitná kancelária Inori Reality ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 2 -izbový byt, na u

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2700 €/m²

APARTMÁN na Štrbskom Plese

Reality Poprad

Apartmán | Szentiványho | 55.95 m²

Benard ponúka exkluzívne na predaj apartmán 56 m2 na Štrbskom Plese. Či už ste milovníkom hôr,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

390,000 € 6971 €/m²

Priestranný 2-izbový byt na 4. podlaží – projekt Egídius, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 65.59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 4. nadzemnom podlaží moderného bytového domu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,691 € 3395 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square v Poprade - 5A

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 43.91 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

145,825 € 3321 €/m²

3 IZB. BYT, KOMPLET PREROBENÝ, ŽIADANÁ LOKALITA, Poprad - Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Benard Vám ponúka na predaj útulný, kompletne prerobený 3-izbový byt 68 m2 v žiadanej lokalite

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

189,999 € 2794 €/m²

Predám 3izbový byt, balkón, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 72 m²

RÁNA S VÝHĽADOM NA TATRY: Váš nový domov, kde má každý svoj priestor Priznajme si to – nájsť 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

152,000 € 2111 €/m²

TUreality predáva exkluzívne zaujimavý byt pri Poprade.

Reality Poprad

3 izbový byt | 90 m²

TUreality predáva fakt zaujímavý byt v dome… a toto nie je žiadna paneláková klasika. Samostat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,999 € 1667 €/m²

Posledný voľný 3 izbový slnečný byt

Reality Poprad

3 izbový byt | Popradskej brigády | 84.98 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa na 4. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

273,921 € 3223 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe SQUARE, Poprad - 3B

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 54.86 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe Square, ktorá vyrastá neďaleko OC MAX v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

175,443 € 3198 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Square v Poprade - 5B

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 44.77 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Poprad

148,681 € 3321 €/m²

Moderný 2 izbový byt na predaj v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 62.83 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 3. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

191,326 € 3045 €/m²

Nadčasový projekt Egídius v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 58.61 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podlaží v 8-podlažnom bytovom d

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 3193 €/m²

PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT 53 M2 BALKÓN, JUH DOSTOJEVSKÉHO, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Dostojevského | 53 m²

MLM reality Poprad Vám exkluzívne prináša kompletne rekonštruovaný, priestranný, 2 - izbový byt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

159,900 € 3017 €/m²

NOVOSTAVBA: Nádherný exkluzívny 2izbový byt na predaj POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | 51.1 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v meste Poprad. Byt je situ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Na krok do centra - TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa v centre Popradu.

Reality Poprad

3 izbový byt | 65 m²

TUreality ponúka na predaj 3i byt o výmere 65 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí bytového

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,000 € 3415 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Alfa City Residence | 3-izbový byt v centre Popradu o výmere 149,42m2

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 95.94 m²

Projekt Alfa City Residence sa nachádza v centre mesta Poprad, kde máte v pešej dostupnosti kom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

451,080 € 4702 €/m²

Alfa City Residence | 3-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 85.8 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

409,600 € 4774 €/m²

Alfa City Residence | 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 52.56 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

241,416 € 4593 €/m²

3-izbový byt s veľkou terasou projekte Alfa City Residence – Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Joliota Curie | 88.96 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v modernom projekte Alfa City Residence, ktorý sa n

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

432,406 € 4861 €/m²

2-izbový byt s veľkou terasou – Alfa City Residence, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 55.96 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

239,080 € 4272 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie