Lukratívne 2-izbové byty v novom projekte - Bytový dom Kukučínova

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 2-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

174,990 € 174990 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s priestrannou loggiou a výhľadom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | Karpatská | 74.59 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z davu? Ponúkame na predaj dizajnový, kompletne zariadený 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 4-izbový byt v skvelej lokalite priamo v centre mesta

Reality Poprad

4 izbový byt | Levočská | 85 m²

Ponúkame na predaj výnimočne svetlý a priestranný 4-izbový byt v jednej z najobľúbenejších čast

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

195,000 € 2294 €/m²

Zrekonštruovaný 4-izbový byt s historickým nádychom a loggiou

Reality Poprad

4 izbový byt | 68.57 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 4-izbový byt s jedinečným historickým nádychom v pokojnej a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

175,000 € 2552 €/m²

Priestranný byt v Apartmánoch Lomnica v Tatrách

Reality Poprad

Apartmán | 73.88 m²

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v bytovom dome A

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Lukratívne byty v projekte PINORA vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

2 izbový byt | 48.22 m²

Získajte priestranný byt v krásnom prostredí na podhorí Vysokých Tatier. Ponúkame na predaj luk

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 3235 €/m²

Na predaj priestranný 5-izbový mezonet po rekonštrukcii

Reality Poprad

5 a viac izbový byt | 103 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový mezonet so skvelou dispozíciou v podtatranskej obci Stará Lesná. By

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

197,000 € 1913 €/m²

Na predaj 4-izbový mezonet v lukratívnej časti Vysokých Tatier

Reality Poprad

4 izbový byt | 100.41 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový mezonet s výbornou dispozíciou v tatranskej obci Vyšné

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 4-izbový byt so skvelou dispozíciou a priestrannými balkónmi

Reality Poprad

4 izbový byt | 84.54 m²

Hľadáte nové bývanie v perfektnej lokalite v Poprade? Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Krásny byt v Apartmánoch Lomnica v Tatrách

Reality Poprad

Apartmán | 51.65 m²

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanej lokalite pod Tatrami. Nachádza sa v apartmánovom d

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 51 m²

Hľadáte štýlové bývanie alebo efektívnu investíciu v Poprade, kde nemusíte riešiť žiadne dodato

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Moderná novostavba bytového domu, Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Predstavujeme vám úplne nový projekt bytového domu MATY, ktorý prináša spojenie dostupného býva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj 1-izbové moderné byty v novom projekte - Byty Maty

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

110,000 € 110000 €/m²

Slnečný 4-izbový byt s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 80 m²

Hľadáte bývanie, kde sa priestor stretáva s jedinečným výhľadom? Tento zrekonštruovaný 4-izbo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Lukratívne 4-izbové byty na komfortné mestské bývanie

Reality Poprad

4 izbový byt | 1 m²

Ponúkame na predaj lukratívne 4-izbové byty v projekte Bytový dom KUKUČÍNOVA Poprad, ktoré pred

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA: Príjemný 3-izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | 75.08 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s praktickou dispozíciou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

192,000 € 2557 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | 61.27 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným pozemkom v krásnom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Veľkometrážny 4-izbový byt s priestrannou terasou a pozemkom

Reality Poprad

4 izbový byt | 97.23 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným pozemkom v krásnom prostredí

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prémiový apartmán v exkluzívnej lokalite priamo pri zjazdovke v Jasnej

Reality Poprad

Apartmán | 55.46 m²

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán, ktorý je vhodný ako pre vlastnú rekreáciu, tak aj ako i

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Poprad - Dlhé Hony

Reality Poprad

4 izbový byt | Dlhé Hony | 80 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt s lodžiou a garážovým státím v novostavbe bytového domu. Ide o

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt v lukratívnej lokalite vo Vysokých Tatrách

Reality Poprad

3 izbový byt | 97.55 m²

Zaujímavý byt ideálny pre klientov, ktorí hľadajú bývanie v skvelej lokalite vo Vysokých Tatrác

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Prémiové apartmány v projekte PRIMAVERA vo Vesna Resort, Vysoké Tatry

Reality Poprad

Apartmán | 62.6 m²

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný apartmán v Telgárte

Reality Poprad

Apartmán | Nezadaná | 44.8 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový rekreačný apartmán/byt pod Kráľovou hoľou v Telgárte. Nachádza sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 3013 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s veľkou terasou – Poprad Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | 29.augusta | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe bytového domu URSUS v obľúbenej lokalite

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie