Štýlové bývanie pod Vysokými Tatrami

Reality Poprad

3 izbový byt | Rovna | 69.8 m²

Hľadáte štýlové bývanie v novostavbe s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry? Ponúkame priest

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

✨ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. 29. AUGUSTA ✨

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Na predaj veľkometrážny 3-izbový byt (114,5m2) v centre Popradu (terasa do námestia Sv. Egídia).

Reality Poprad

3 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 114.5 m²

Ponúkam na predaj moderný, nadštandardne vybavený 3-izbový mezonetový byt s terasou situovaný v

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Poprad

375,000 € 3275 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 4kk bytu č. D601 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

4 izbový byt | Rastislavova | 97.97 m²

Ponúkame na predaj výnimočný a priestranný 4-izbový byt v cene 341 900 €, ktorý sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

341,900 € 3490 €/m²

Predaj 3kk bytu č. D201 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

3 izbový byt | Rastislavova | 70.92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v cene 222 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

222,900 € 3143 €/m²

Predaj 2kk bytu č. D203 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 48.47 m²

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v cene 149 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 3093 €/m²

AstonReal: na predaj 2-izbový byt 54 m2 - Poprad, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt, 54 m² – Poprad, ul. Komenského. Vo vyhľadá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

NA PREDAJ | 3 - IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA TATRY, POPRAD - UL. ZÁBORSKÉHO

Reality Poprad

3 izbový byt | záborského | 67 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Poprade

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

182,560 € 2725 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

89,000 € 1978 €/m²

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

DELTA - ŠTÝLOVÉ BÝVANIE VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE? 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŠIRŠOM CENTRE MESTA

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 71.83 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám exkluzívne ponúka na predaj pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,000 € 2339 €/m²

DELTA - PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ MEZONET S KRBOM, LOGGIOU A GARÁŽOVÝM STÁTÍM – POPRAD, BLÍZKO CENTRA

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 94 m²

Ak hľadáte priestranný byt s atmosférou rodinného domu, krbom a garážovým státím len pár minút

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

DELTA - Zrekonštruovaný a dispozične zmenený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou – širšie centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 67 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj štýlový a kom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej.

Reality Poprad

2 izbový byt | Richarda Bekessa | 91.66 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej. Apartmán sa nachádza v bud

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 02.11.2025
Byty na predaj Poprad

660 € 7 €/m²

PREDANÉ 2izbový byt, Poprad, Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 52 m²

PREDANÉ - Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Mestský mezonet v centre Popradu s modernou dispozíciou

Reality Poprad

3 izbový byt | Dominika Tatarku | 88 m²

LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový mezonet s modernou dispozíciou v úplnom

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Poprad

285,000 € 3239 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový apartmán so záhradou (s nájomníkom)

Reality Poprad

Apartmán | Dlhé hony | 41.58 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový apartmán v novostavbe (apartmánový dom Alexandra) na ulici

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

112,500 € 2706 €/m²

BÝVANIE S POTENCIÁLOM – 3 IZBY, GARÁŽ A ZÁHRADA, POPRAD – MATEJOVCE

Reality Poprad

3 izbový byt | Tehelňa | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj tehlový 3-izbový byt s balkónom, garážou

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 1904 €/m²

INVESTIČNÝ UNIKÁT: 227 m² byt rozdelený na 4 samostatné jednotky

Reality Poprad

5 a viac izbový byt | Dlhé hony | 227 m²

Ponúkame na predaj skutočný unikát na realitnom trhu v Poprade – veľkometrážny byt v novostavb

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

570,000 € 2511 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v novostavbe JUNIOR 3 (s nájomníkom)

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 46.33 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry v obľúbenej lokali

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3453 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie